• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
zdrówka dla Julianki

u mnie dzisiaj była siostra z nie wesołymi wieściami,strasznie mi jej szkoda:((

Kasia zazdroszcze tego krzesełka,sama sie zastanawiam czy na roczek o takie nie poprosić dla Ali
 
Iwonka warto jest suuuuuper fotka na pokaz na T;-)I wcale nie jest duze i nie zajmuje duzo miejsca

Aga kurcze to wy zamaist na przyjeciu urodzinowym to na sali szpitalnej:-(Tak mi przykro wracaj Julianko szybko do zdrówka!!
 
Chogata,Rubi dobrze pisze,ja tez senna bylam na poczatku ciazy:-D:-D:-D
Aga,no to nie ciekawie spedzilyscie z Julianka urodzinki:-(,oby teraz szybko zdrowila:happy:
Kasia ciesze sie ze krzeselko sie podoba,ja tez bym chciala takie dla Karolci,ale niestety obecnie z kasa cienko....a chrzestnej jakos mi glupio powiedziec,bo to z meza strony i taka dalsza rodzina,a chrzestny(moj brat pojechal do angli,wroci dopiero w pazdzierniku)

A moja pannica dzis jeczy caly dzien,zaraz oszaleje:sorry:,nie wiem czy to na pogode,bo popaduje od rana....a i na dworze nie bylysmy,juz mi nawet sama buty przynosila zeby na dworek isc:laugh2:...a i z jedzeniem jakos kiepsko dzis:baffled:
 
Chogata wielu lat w szczęściu życze!!!Udanego wieczoru;-)
Anet zmówie paciorek za Twojego tate!Oby było lepiej!
Kasiu ciesze się że krzesełko się podoba!Super okazje trafiłaś!Ty zawsze coś znajdziesz fajnego!!!
Aga dużo zdrówka dla Julianki niech wraca szybko do siebie!!
Aga irl a czy mnie oczka nie mylą odliczasz dni do owulacji planujecie kolejnego szkrabka!!???:-D:-D

Tomus psoci w pokoju no tu może !!!
Ja szykuje liste zakupów na roczek i już mnie przeraziła:baffled:
Powiem już dobrej nocki!!!
 
No musze Was zawieśc dziewczyny w ciązy nie jestem test zrobiony i okres mi sie kończy.Dzwoniłam do gina umówić sie na wizyte ,powiedziała że to przez zmiane antykoncepcji i żebym jeszcze poczekała bo jak tylko zmęczenie to można to jakoś wytrzymac zanim organizm sie przestawi.Tylko mi 3 kawy nie pomagają dopiero koło 20 odzywam hihihiihihihi .No cóż ...
Za życzonka dziekuję pieknie i uciekam bo kolacja przy świecach sie szykuje ale najpierw mały opierdziel za ryby.A co żeby se nie myślał.
 
Malinka zgadza sie:)milao nie byc wiecej dzieci,ale Maya jak jedynczka ,wiec aby zadbac o prawidlowy jej rozwoj i towarzystwo dla niej postanowilismy ,ze urodze jeszcze jedno:)roznica wieku miedzy starszymi dziecmi a Maya jest bardzo duza(15,12,i 11 lat) tak wiec bedzie jeszcze jedno:)jutro czeka mnie jeszcze rozmowa z lekazrem,bo Maya jest z ciazy z aspiryna( po tych 3 poronieniach) i pewnie ta kolejna tez taka bedzie:) mam nadzieje,ze jakos wszystko sie pomyslnie ulozy:)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry