basia1807
mama trzech skarbów
hej dziewczyny
moja kuchareczka pozbyla mnie dwoch talerzy a teraz "pomaga" mojemu skladac komode



musze sobie plotek zrobic i zamontowac... bo za miesiac wszystko bede miec na kludki... zwlaszcza w kuchni


dzieki bardzo Emy.... Tobie tez zycze owocnych staranek





a Wam milego weekendu
ja jutro do mamy...na groby a w poniedzialek tutaj

moja kuchareczka pozbyla mnie dwoch talerzy a teraz "pomaga" mojemu skladac komode




musze sobie plotek zrobic i zamontowac... bo za miesiac wszystko bede miec na kludki... zwlaszcza w kuchni



dzieki bardzo Emy.... Tobie tez zycze owocnych staranek






a Wam milego weekendu

ja jutro do mamy...na groby a w poniedzialek tutaj

,ale ty to tak wszystko ladnie opisujesz,ze ksiazke moglabys wydac.....i powiem ci ze bylabym pierwsza klijentka co by ja kupila....
niebezpieczna sie staje
....trzymaj sie kochana