• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpień 2009

  • Starter tematu Starter tematu mags777
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Hejas
my już w domku
wróciłam z katarem
cieplutko i ładnie, zjemy obiad i na cmentarz lecimy
Anet my jedziemy trasą prosto na Bełżec i Zamość ;-) Fajsławice nam całkiem nie po drodze
STO LAT dla Natalki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się i ja :-)
my już w końcu odpoczywamy w domku, bo wczoraj i dziś byliśmy na cmentarzach
na szczęście pogoda dopisała, tylko wczoraj strasznie wiało :tak:
Majka ma drugą drzemkę, więc ciekawe o której pójdzie spać na wieczór :eek:
a dzisiaj męża kuzyn został tatusiem :-) pamiętny dzień będzie :-D
sto lat dla Natalki :-)
pa ;-)
 
witam po weekendowo
Franiu dla ciebie wielkie gratki,zawsze w ciebie wierzyłam i oby tak dalej do przodu
dla siostry najlepszego
i chyba do jutra,bo mam w domku strasznego marudka,płaczka i kaszle mi tez i zupełnie niewiem od czego,bo zero kataru,zero czerwonego gardełka a mimo tego kaszle nam
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry