andariel
mama super dwójki :]
Ninka u babci śpi w tym samym pokoju, co my, ale w łóżeczku turystycznym; a jak się obudzi to pewnie wyląduje nas
ale pościeli nigdy nie brałam, nie miała problemu z zasypianiem; pluszaka wezmę do przytulania
biedna Gabi, pewnie ją to cholernie szczypie... ale jak tylko leki zaczną działać, będzie dobrze!
biedna Gabi, pewnie ją to cholernie szczypie... ale jak tylko leki zaczną działać, będzie dobrze!
;-) A Elofen,to taki lek przeciw zapalny....moja czestro go bierze(Eurespal,to to samo)




