reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
FRaniowa ;) no jest światełko, tylko jeszcze opcja że oni nie przyjmą tego mojego poleconego w ciągu tych 10 dni i co wtedy? :/
ale ile mnie to nerwów kosztuje, bo ja panikara jestem...
w dodatku chciałabym to zrobić dziś, ale on na tej wycieczce piekielnej...
Marcel zasikał znów swoje zabawki bo nie zwróciłam uwagi że chce siku :(
ja jestem słaby człowiek normalnie :(
 
A wycieczka 1 dzień?? Polecony za potwierdzeniem odbioru wyslij.

A dzwoniłas do tego rzecznika konsumenta? może wygugluj sobie jakąś organizacje konsumencką , zadzwoń i dowiedz się jakie masz prawa..
Oni zerują na naiwnych ludziach..Wykorzystuja starszych ludzi, gnojki
 
Si, wycieczka 1 dzien, wroci wieczorem, musi wypelnić odstapienie od umowy i jutro wysle wlasnie za potwierdzeniem odbioru :yes:
Do rzecznika w moim miescie dzwonilam, ale jest numer nieaktualny..
jaja są jeszcze bo na umowie nie ma z jakim bankiem podpisana jest umowa bo z tego co mi kurier powiedzial to do banku tez musze wyslac w ciagu 14 dni powiadomienie od odstapienia od umowy, o jaja :(
 
Ninko, Adrianku samych pomyślności dla Was :-)
maggie, pozytywnego załatwienia sprawy życzę :tak:
dziewczyny, czy dada rozmiar 4 a pampers rozmiar 5 to to samo? bo dady 5 sa juz od 15kg i nie wiem ktore lepsze? Majka wazy jakies 13kg
 
Po dniu pełnym nerwów związanych z "magicznym fotelem" mojego łojca ;)
nadeszła chwila radochy, dostaliśmy przesyłkę z kreatywnego dziecka od Mju :)
Wymalowałam MArcelowi co nieco na twarzy i sobie też ;)
Kredki są genialne, farby wypróbujemy jutro i wlepię foty cośmy dziś na twarzach mieli to się pośmiejecie :p
idę spać bo ciężkim dniu, jutro wysyłam to odstąpienie od umowy! brrrr
 
dziękuję w imieniu Ninki za życzenia i pamięć!!! biedna dziś była, bo większość dnia spędziła z nianią i jej 2 wnuczkami, poza domem...bo my z Lonkiem w Dziekanowie na kontroli i zeszło ponad 5 godzin; a potem już tylko kawałek ciacha z cukierni, drobnostka na prezent i tyle z urodzin miała; no ale już się z mamą umówiłam, że jak przyjedziemy w weekend do GW to upiecze mi biszkopta, a ja co dorobię, żeby torcik dla Ninki był; i tam zrobimy jakąś mini-imprezkę;-)

natt świetnie, że dajesz radę, ale ja w to nie wątpiłam, bo Cię znam i wiem jaka z Ciebie bomba energetyczna, ha! nie zapomnij o tych fotach!

maggie współczuję nerwów w zw. z zakupem taty;
 
Maggie, to czekamy na fotki i ciąg dalszy fotelowej story:)

I ostatnim rzutem na tasmę..:zawstydzona/y:
Ninko kochana, sto lat, sto lat, sto lat w zdrowiu i szczęściu, kochanie:)

Uściski tez dla Szanownego Jubilata Adrianka:)
 
reklama
Witam z kawą ;)
Franiowa - fotel story :D wczoraj napisalismy odstąpienie od umowy, zgodne z prawem, jesli odstąpie od tej umowy to umowa z bankiem jest jednoczesnie anulowana. Zaraz lece na pocztę wysyłać, tylko ojciec złoży podpis... swoją drogą on wierzy ze ja to tak na luzie załatwiłam i juz, a ja tyle sie nażarłam nerwów, ehh poza tym jeszcze nie wiadomo czy przyjmą mi to odstąpienie czy będą coś kombinować.
Foty wrzucę jak wrócimy :)
 
Do góry