reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Paszport za 6 tygodni, nie było źle, poszło szybciutko, zdjęcia przyjeli, wogóle tylko panie w okienkach przyjmowały wniosek, nawet nie sprawdzały wiele papierów. Na dziecko popatrzyła tak mniej więcej, nawet nie wyjmowałam z wózka. Po pół godzinie byliśmy załatwieni.
 
Ja wlasnie mam chwilke bo maly spi :-)Boze Kasiu ale Ci wspolczuje... Bedziemy sie modlic za Was!!! Kurcze dlaczego zawsze jest pod wiatr... Nosilysmy 9 miesiecy dzidzie w brzuszku, porod, polog to juz cala reszta powinna byc juz z gorki... A tu jak nie maluchy choruja to kolki maja, a tu znowu za malo pokarmu albo za duzo... Jak juz sie unormuje to zapalenie piersi... Zawsze cos... Faceci jednak maja duzo lzejsze zycie:confused2:
 
Witam się mało optymistycznie.
Jesteśmy w szpitalu. Dziś rano Maćka przewieziono karetką na sygnale do specjalistycznego spitala dziecięcego. Potwierdzono wadę nerek i jesteśmy na dalszej diagnostyce. Narazie rokowania są dosyć optymistyczne tzn. może nie będzie konieczności operacji. Dodatkowo nasila nam się zółtaczka i pewnie jutro młody idzie na solarkę.
W międzyczasie walczę z nawałem pokarmu (po 100 ml z jednego dojenia wyciągam) chyba zacznę na allegro hurtowo sprzedawać.

Jak do tej pory same nerwy i stresy.

Kasia czytałam o Miłoszku wcześniej. Bardzo Wam współczuję. Mam nadzieję, że zniknie tak sano szybko jak się pojawiło.
 
a ja juz nie wiem czy u nas to kolki.Amelka robi sie niespokojna ok 16.30 az do 18.00
codziennie.ale ostatnio juz jest tylko marudzenie i sie wierci-dzisiaj plakala ale przez sen:eek:
wiecie co czytam sobie tego ebooka "usnij wreszcie" i tam pisza ze dziecko nalezy przeprowadzic do jego pokoiku jak bedzie mialo3 mce:eek::szok:a to nie za wczesnie??:shocked2:ja myslalam zeby mala przeprowadzic dopiero jak skonczy 6 mcy:zawstydzona/y:

wlasnie doczytalam do konca...kasiu,agunia nie martwcie sie dziewczyny.musi byc dobrze
po to sie dba przez cale 9 mcy ciazy o dzidzuchy zeby po przyjsciu na swiat bylo im latwiej:tak:wsio bedzie dobrze szczegolnie jak wszystkie ciotki z bb trzymaja kciuki:tak:
Jedyne, co można zrobić dla dzieci, to wychować je; nie można przeżyć za nie życia
 
Ostatnia edycja:
reklama
dla mnie to bez sensu choć jest ten plus że 3 miesięczne dziecko może nie załapać jak fajnie jest w sypialni rodziców a takie półroczne już raczej tak.
jak synek miał pół roku dopiero przesypiał zawsze całą noc bo przed snem dostawał kaszkę.
Kasiu trzymam kciuki żeby Miłoszek wykurował się w domku szybciutko.
Aguś będzie dobrze trzymaj się cieplutko.
u mnie rewelka dla mózgu katorga dla biustu Julinka śpi ostatnio już regularnie od 23-7/8 rano.
Dobranoc :)
Ale masz fajnie Aneczka .Ja cała w strachu jestem bo mała przespała dzis cały dzień dosłownie ,budziła się tylko na 15-20 min.karmienie i nawet noszenie na sztorc i przewijanie nie pomagało w obudzeniu jej.Aż starch pomyśleć co w nocy będziemoże jakos uda mi sie przetrwać:sorry:
Agusia współczuje nie dziwię sie ,ze masz doła ja tak samo się czułam jak lezałam z mała przez ten tydzień po porodzie.Szpital nie nastraja optymistycznie wcale.Życze małemu dużo zdrówka.
Dobra ja ide pod prysznic i lulu bo az boje się dziesiejszej nocy a jak na złośc w dzień nie chciało mi się spac bo nocka poprzednia była ok.Drzemnęłm się najwyżej godzinkę:tak:DOBRANOC LASKI I SPOKOJNEJ NOCKI:-):-):-):-)
 
Do góry