reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
kochane bb cioteczki:)

ania i karol baaaaaaaaaaaaaaardzo sie ucieszyli z prezentów:). Wszystko juz wyladowało w pralce,wiec jutro jak nic sesja zdjeciowa z karolem w przebraniu żabki i anusi jako małpki;-). Cuuuuuuuuudo!!!!!!!!

jestescie kochane, baaaaaardzo dziękujemy:)
 
dzięki raz jeszcze w imieniu Ninki:tak:

natt mam nadzieję, że będzie okazja jeszcze by Ania i Karol mogli ubrać te ciuszki - nie mogłyśmy się z mju powstrzymać od ich kupienia:-pja tu będę zaglądać i tych fot wypatrywać! ps. czy wybór zwierzaków do dzieciątek (małpka-Ania i żabka-Karol) przypadkowy?

a mój kochany wcześniaczej już 4 m-c dziś kończy!!!
 
ANDARIEL i zobacz Matka jednak wie lepiej - myśmy małpkę wybierały dla Karola a żabkę dla Ani hihihi ;)
Buziak dla LEONA na 4 m-c a właściwie to na 5...a dla Ninki spóźnione uściski i buziaczki urodzinowe - niech nam żyje sto lat! :)
 
O masz..ENKA, EFE i ode mnie serdeczności urodzinowe!:)

Odmeldowuję się na tydzień.
Jutro waxne badania krasnala, potem lecimy na kilka dni do rodziny.


Uwaźajcie na siebie dziewczyny.
Zdróweczka i..samych dobrych wiadomości
 
reklama
Do góry