reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

czec dziewczynki a ja w starym roku zajadam się pudełeczkiem lodów orzechowych :-D

Dziewczynki życzę Wam wszystkiego naj w 2010 roku
 
reklama
Kurde, padam na twarz! Takie przygotowania jednak męczą... a co dopiero będzie ze sprzątaniem jutro????? aaa, nie będe się martwić, nie pora na to.
Teraz jeszcze mam chwilkę, żeby odpocząć. wzięłam prysznic, słucham radia i staram się zrelaksować :tak: Najwyżej pożegnam moich gości i pójdę spac wcześnie ...
aaa, słuchajcie. W ciągu ostatnich 2-3 dni, dwa razy puściła mi się krew z nosa... własnie przed chwilą znowu. Czy to może mieć związek z ciążą?
 
dziewczyny zycze Wam w Nowym Roku samych przyjemnych chwil zwiazanych z byciem w ciąży a wszystkim staraczkom, w tym takze i sobie, szybkiego zafasolkowania.
 
a ja od kilku dni mam mdlosci, takie lekkie ale doslownie przez caly dzien. Jak jem to czuje sie lepiej ale po chwili znow to mulenie. Juz sama nie wiem co pic, dzisiaj pilam miete, melise, i wode mineralna z cytryna. Nastroj z tego powodu do niczego bo jak mozna miec dobry jak caly czas czujesz sie nie tak. Momentami lapie sie na myslach, ze chyba zwariowalam z ta decyzja o ciazy. Dobrze, ze zrezygnowalam z duzego sylwestra bo nie dalabym rady nigdzie isc a udawanie dlaczego nie pije tez jest meczace. Nie mowilam jeszcze rodzinie, znajomym, uwazam, ze za wczesnie, jak cos bedzie nie tak nie chce wysluchiwac tych pocieszen a za plecami glupich komentarzy.

Wszystkiego najlepszego na ten nowy rok 2010
 
Witam Was Dziewczynki :) Jestem tutaj po raz pierwszy i chcę się podzielić swoim szczęściem :) Jestem według USG z 28.12. w 4 tyg ciąży (tzn od ostatniej miesiączki minęło już 6 tyg ale jak wiemy nie odrazu zachodzi się w ciąże :-)) Tzn teraz już jestem w 4 tyg 4 dniu :-) Terminu konkretnego nie mam jeszcze oczywiście ale wedłgu wstępnych obliczeń mojego ginekologa wychodzi 29 - 31.08.2010. Teraz tylko modlę się żeby wszystko było dobrze i żebyśmy za 9 miesięcy mogli cieszyć się naszym Skarbem. A tak w ogóle to słyszałyście już bicie swoich maluszków? Bo mi ginekolog powiedział że w tym tygodniu to jeszcze nie możliwe i że mam przyjść w połowie stycznia to wszystko powinno być już widać i słychać. Tzn na USG fasolka jest wyraźna, ale serduszka nie słyszałam. A jak to było u Was? Pozdrawiam
 
w 4 tyg. czasami nawet nic nie widac- nie ma co sie denerwowac- w ciązy jest się 40 tygodni, a wiele z nas chcialoby już wiedziec i widziec u dziecka tyle ile mozliwe jest w jej polowie:) wiec cierpliwosci i spokoju.

szczesliwego 2010 :-)
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, dużo szczęścia, zdrowia, no i przede wszystkim spokojnej ciąży i ślicznego dzieciaczka w sierpniu:-):-):-)
 
reklama
Do góry