reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Anecia mocno ta ospa synka zaatakowała, jak tak bardzo wysypany. Małe szanse, by córcię ominęło, chociaż i tak się zdarza. Mój był szczepiony w żłobku przeciwko ospie. Zastanawiam się, czy drugie też szczepić, jak synek do przedszkola będzie chodził.
Młody po antybiotyku jak nowo narodzony :) Wygląda coraz lepiej i przede wszystkim nie budzi się w nocy, więc mogę się wyspać. Po nowym roku rusza do przedszkola :)
 
311220134514_2.jpgDziewczyny zyczymy szampanskiej zabawy!!!!!!
 

Załączniki

  • 311220134514_2.jpg
    311220134514_2.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 27
Witajcie w Nowym Roku!
Jak minął wczorajszy wieczór? My spędziliśmy go w domu, Marcin z Tatą puszczał fajerwerki, oczywiście przed 24, tak ok 22. Wcześniej byliśmy chwilę u sąsiadów, Mały się bawił z kolegą (nieco starszym). Ja poszłam spać tuż przed 24, normalnie oczy mi się zamykały ;-) oczywiście fajerwerki mnie zaraz obudziły, tłukli dookoła :-) Ogólnie wieczór, jak wieczór, bez rewelacji.
Anecia oj biedulek Twój Synio ale mam nadzieję, że szybko minie ta ospa. My po szczepionce i na razie ok, choć w przedszkolu był już jakiś atak ospy.

Dziewczyny w Nowym Roku życzę Wam i Waszym Rodzinom dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i dużo miłości!!!
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!! Aby był conajmniej taki jak ten który minął albo (dla tych którym coś nie wyszło...) o niebo lepszy!!! I przede wszystkim zdrówka dla Was i dzieciaczków! Buziaki
 
hejka!!!

u nas dziś piekne słoneczko więc czekam tylko aż Ania się obudzi i śmigam z nią na spacer, a Adasia wydeleguję do teścia

poza tym jakoś leci, myślę że Adasia już bardzej nie wysypie... wczoraj próbowałam policzyćte krostki to doszłam do 200 i przestałam... najgorsze były te w buzi bo nawet zwykła herbatka go szczypała

Ania póki co ok, jak jej w przeciągu tego tyg nie wysypie to juz raczej wątpliwe żeby ją wzięło, zobaczymy...

a w sylwestra położyliśmy Adasia popoudniu na drzemke i spedził go z nami :-) poszedł spać o 0.30 ale do 2-ej nie mógł zasnąć :-) Ania w noc sylwestrową się poprzestawiała, ale już dzisiejszej nocy wróciła do normy :-)

to tyle co u nas... a co u Was?
 
Anecia cieszę się, że synkowi lepiej :)

nasz w sylwestra poszedł spać normalnie, wstał tylko obejrzeć fajerwerki, bo go hałas obudził :) A wczoraj powędrował do przedszkola :)


A tak przy okazji: wszystkiego najlpeszego w Nowym Roku :D samych wspaniałości :)
 
hejka dziewczyny

i co tam u Was?

u nas ok, mąż przed chwilą dzwonił że go wypuścili na przepustkę ze szpitala do wtorku wiec za chwilę bedzie :-)

miłej niedzieli!!!
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Wczoraj wróciliśmy po dwutygodniowym pobycie u teściów. Mały po szkarlatynie miał powikłania - miał silne zapalenie oskrzeli i zmiany w płucach :( tak więc prawie cały czas siedział biedny w domu :( Teraz jest w miarę dobrze, jeszcze pokasłuje, ale szmerów w oskrzelach coraz mniej.
Drugie Maleństwo już sporo daje o sobie znać ;) w czwartek idziemy na USG, więc może poznamy płeć :)

Trzymajcie się ciepło! Dużo zdrówka dla Was i dzieciaczków!
 
reklama
Witajcie Dziewczyny!
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale miałam straszny grudzień, nawet w święta po nocach pracowałam, ale teraz już powinno być spokojniej. U nas dobrze, chłopcy zdrowi, rozrabiają na całego:). Jasio jeden tydzień miał wolne od przedszkola, w zeszłym tygodniu już go woziłam, bo wtedy trochę spokojniej w domu:). Mariuszek spaceruje przy melbach na całego:) i w ogólne już taki mały agencik z niego:)

Anecia dobrze że Adaś już lepiej się czuję, ale mieliście przeżycia nie zazdroszczę. Ani nie wysypało, karmisz ją to może ma odpowiednie przeciwciała? Moja mama mówiła że jak ja z moim bratem chorowałam na ospę, to mój brat krosty miał wszędzie, nawet pod paznokciami, a ja miałam może z 10 krostek.

Mallaika ehh te choroby, ale dobrze że już Aleksander lepiej się czuję i fajnie że dzidzia daję o sobie znać:) już teraz z górki:)

DJmka nasi w Sylwestra obaj poszli normalnie spać:) i o północy też smacznie spali, hałas ich nie obudził:)

Agulek co tam u Was?
 

Załączniki

  • bialy2.jpg
    bialy2.jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 27
  • bialy3.jpg
    bialy3.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 25
  • bialy4.jpg
    bialy4.jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 20
  • IMG_0474-3.jpg
    IMG_0474-3.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 61
  • IMG_0512-4.jpg
    IMG_0512-4.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 34
  • IMG_0535-2.jpg
    IMG_0535-2.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 38
  • IMG_0552-2.jpg
    IMG_0552-2.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_0553-4.jpg
    IMG_0553-4.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 60
  • IMG_2010-5.jpg
    IMG_2010-5.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 31
  • IMG_2175-2.jpg
    IMG_2175-2.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
Do góry