reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

no ja zanim sobie bym zamówiła i zanim by doszło to by troche mineło, a raczej na to już nie mam czasu. W sumie rozważam może pójść jutro na bete? Czy trzeba iść na czczo?? By było myśle najwiarygodniejsze...:happy:

No nie wiem ja myśle że starania muszą być ekscytujące, tzn. może nie wtedy gdy trwają za długo...ale takie krótkie i efektywne na pewno są przyjemne:-)
 
reklama
tak, beta bedzie najlepsza moim zdanie :) pewna na 10000% :-) nie trzeba być na czczo!!!
co do staranek to prawda, fajna zabawa przy mierzeniu temperatur, obserwacji swojego ciała , ale jak trwa to juz długo to oszaleć można !! :tak:
 
z tym to nie jest fajne, ale jeśli staranka bierze sie na luza i co ma być to będzie to pewnie jest super! ;)

To zobacze moze jutro pojde na tą betę...ile tak ok. kosztuje? nie wiesz moze?
 
hej dziewczyny Ja tez chyba dolacze do was Na tescie dwie kreseczki To moja druga ciaza Totalne zaskoczenie bo nie planowalismy drugiego dziecka przynajmiej na razie bo czeka nas budowa domu Tak pewnie mialo byc Ale sie stresuje bo poprzednia ciaze ciezko znosilam cala przelezalam bo zagrozona potem cukrzyca chciala sie pokazac a potem cisnienie i zatrucie Teraz od poczatku podwyzszone cisnienie wiec boje sie okropie co bedzie dalej a wlasnie udalo mi sie znalezc prace i mialam zaczac od stycznia :-(a tu ciaza Moja corcia ma teraz poltora roczku Wedlug kalkulatora termin koniec lipca poczatek sierpnia
 
beta kosztuje ok 30zł, zależy od labolatorium :) ale mysle ze najlepiej ja zrobić :)
doti- witaj :-) , kurcze to faktycznie poprzednią ciąża nie zbyt dobrze znosiłaś,ale trzeba wierzyć ze bedzie dobrze, choć wiem ze to strasznie trudne !!!!!! praca nie zając .....jak nie ta teraz to bedzie inna juz po porodzie, chyba ze bedziesz sie dobrze czuć w czasie ciąży jednak !!!!!!!!! ważne aby dziecko było zdrowe :-) trzymam kciuki aby było dobrze !!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&
 
O, widzę grono się powiększa :) Fajnie!
Ja przyznam dziewczyny, że u mnie ciąża pierwsza przebiegała bezobjawowo. Prócz zmęczenia przez pierwsze 2 miesiące i powiedzmy zgagi ostatnie 2 tygodnie nie miałam nic szczególnego... teraz jest identycznie. Nie mam nudności, nie mam jakichś tam innych objawów, jestem po prostu zmęczona często i chce mi się z tego powodu spać. Ale ogólnie jest fajnie. Póki co to nie wiem jeszcze co i jak będzie z jakąś "przyszłością". Tak czekam na decyzje i pewne ustalenia, ale coś się tatusiowi dziecka chyba nie spieszy.
A tu mój teścik, też miałam słabą kreskę :)
DSCF3724.jpg

@ Ilona
Wiesz... tak patrzę na daty poronień u Ciebie i wydaje mi się, bez urazy, że powinniście odczekać pomiędzy kolejnymi próbami około 2-3 miesiące, przynajmniej dwa pełne cykle. A nie raz za razem, bo organizm nie ma czasu na regenerację i ułożenie sobie czegoś tam.
Aczkolwiek oczywiście trzymam kciuki za powodzenie.
 
Ja w pierwszej ciązy, miałam okropne mdłości i wymiotowałam az do 7 miesiąca , jak sie wymioty skączyły zaczęła sie zgaga przez która nie spałam az do konca ciąży :angry::wściekła/y: ale teraz po tym co przeszłam moge az do konca siedzieć w kibelku aby tylko maleństwo było zdrowe i sie szczęśliwie urodziło :) no tak naprawdę nie wiadomo co bedzie,ale jestem dobrej myśli :) u mnie wymioty zaczynają sie ok 6 tyg, wiec mam czas jeszcze :)
dreamgirl tylko pozazdrościć ogólnie samopoczucie w poprzedniej ciąży, kazda ciąża jest inna ale mam nadzieje ze i w tej bedzie tak dobrze u Ciebie :)



Kochana - to fakt po pierwszym poronieniu za szybko zaszłam(to nie było planowane) i stało jak sie stało, potem odczekaliśmy pare miesiecy ( 3 pełne cykle) i działaliśmy, miesiąc temu poleciało wszystko pare dni po terminie @ ale wszytsko konsultuje z moim ginekologiem, to nie jest tak ze robie wszystko na własną rękę......!! po ciąży biochemicznej mozna od razu sie starać, przeciez tyle kobiet tak roni, nie wiedząc nawet o tym,!!!!!!!!!!! także od tego cyklu lekarz kazał dalej działać i brać luteinę od połowy cyklu, i tak zrobiłam , od początku biore luteinę i mam nadzieje ze bedzie dobrze, !!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
WITAJCIE:-)
jestem poczwórną mamą:-) wczoraj zrobiłam test i co ja widze? 2 krechyyyyyyyyyyyyyyyy zrobiłam test w dniu kiedy miałam dostać okres coś mnie tknęlo....jestem spanikowana:-)
jestem SIERPNIOWKĄ 2009:-)

powtórze test w czwartek, w instrukcji przeczytałam ze kobiety z menopauzą tez mogą mieć pozytywny wynik testu:szok::szok: a ja przecież w styczniu skoncze 37lat:baffled:
 
sempe witaj :) co TY za głupoty gadasz !!!!!!!!!! jaka menopauza ...... toż TY młoda dupcia jeszcze jesteś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak: :-D:-D Ja jestem pażdziernikówką 2009 :) :-D
 
reklama
Tak Was sobie podczytuję z sentymentu, ale wtrącę się tylko w jeden kwestii bo widzę że ilona masz podobną sytuacją do mojej .. zaszłam w ciąże od razu po zabiegu łyżeczkowania z powodu ciąży obumarłej - bez @, dodam ze nie planowaliśmy tego i o tym że jestem w ciąży dowiedziałam się dopiero w połowie stycznia i to od gastrologa:happy:. Już nie wspomnę o tym że po drodze zaliczyłam hucznego sylwestra, a tydzień później wesele. Miałam ogromne wyrzuty sumienia, mimo mojej niewiedzy. Owszem cała ciążę się martwiłam czy wszystko będzie oki, na szczęście 11 sierpnia przyszedł na świat nasz maleńki cud Maksiu!!! u Ciebie też na pewno wszystko dobrze się skończy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry