reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Danuś przytulam ehhh życie.
Marcia a ja właśnie myslałam ostatnio o Tobie czy Ty w ciąży nie jesteś bo pisałaś niedawno, że źle się czujesz spać Ci się chce może prorocze myśl miałam ;-)
 
reklama
Danuś, co się stało? Nie pisz tak, że nie przeżyjesz, musisz żyć dla Nikosia! Pisz nam, ulżyj w bólu. Wiem że to banalne ale czas leczy rany, poczekaj, nie rób nic pochopnie

Marcia dawaj test, nie ma co gdybać :)

A u nas niestety znów rutyna się zaczyna, m skończył urlop więc czeka mnie tydzień z dzieciakami. Dobrze że czwartek wolny. I dopiero wczoraj skojarzyłam że to nasza 4 rocznica ślubu..
 
Marcia, moje gratulacje :-D to cudowna wiadomośc. Czy można zaryzykować stwierdzenie, że to "mazurskie dziecko"? :-D

Danuś, współczuję, myślę, że jak się Wyżalisz to zrobi Ci się lepiej na duszy.

U nas temperatura w końcu normalna, ale co tego jak ja dziś wylądowałam u lekarza z zapaleniem gardła i dostałam antybiotyk. Ech :-(
 
Marcia moje wielkie gratulacje. Ja miałam ostatnio fałszywy alarm ale byłam nieźle przerażona. Będziesz miała prawie 2 lata różnicy :-)

Danuś napisz coś więcej. W każdym razie tulę i przesyłam dużo sił.
 
reklama
marcia, ale news! gratuluję! co dwa bąble to nie jeden, będzie dobrze, zobaczysz!

danuś, ściskam mocno, nie wiem co się stało, ale trzymam za Ciebie z całych sił.

malinka78, najlepszego dla Młodego!
 
Do góry