reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
dziękujemy wszystkim za Życzenia ! Niech nam te pociechy rosną zdrowo ! :-D

nam się urodziny udały super, patrzę na to moje dziecię i nie mogę uwierzyć, że rok już minął, zaraz Laurze stuknie 3 lata, nam 5 lat po ślubie, a ja cały czas mam wrażenie, że przed chwilą spotkałam mojego męża, a tu już jesteśmy rodziną pełną gębą, ahh nawet dosżłam do wniosku, że ten rok był całkiem udany :rofl2:
 
Irisson, ja też się nadziwić nie mogę, jak ten rok szybko zleciał. Słowo daję, ja jeszcze pamiętam jakby to było wczoraj, jak leżałam na leżance nie oddychając i oglądając wszystkie "elementy" Tymka w 3D, dzień narodzin Tymka, te godziny oczekiwania na krześle w korytarzy w dniu naszego wypisu ze szpitala, ja nawet pamiętam zapach powietrza w nocy kiedy wstawałam żeby go nakarmić, przewinąć, autentycznie! A to już ponad rok... To teraz już wszystkie lata tak będą leciały i tak szybko się będę starzeć? :p Czasem się czuję tak już na boczny tor odstawiona. No, że nowe pokolenie zaczyna życie, a ja już jestem tym skazanym na straty i starzenie się. Ale co zrobić... :p W następnym życiu zafunduję sobie dziećki w wieku 20 lat :) i mając, jak obecnie, 31 będę miała wolność i drugą młodość :)))).
 
Dzag ja też tak pamiętam, temperaturę, zapach, odczucia wszystko zarówna z Maksa jak i z Oli. A co dziwne te noce teraz chociaż dokładnie w tym samym czasie zupełnie inaczej pachną i są zupełnie inne.
A starzeć się nie będziesz szybko Ty tylko dzieci tak to już jest nie przekazała Ci tej tajemnej wiedzy mama :rofl2: i jeżeli chcesz być mądrzejsza na starcie to kolejne dziecko leci 5 razy szybciej więc mocniej celebruj ;-)
 
ja też pamiętam wszystko, ostatnio przeglądałam rzeczy i zostawiłam sobie najmniejszego pajaca, co nosiła zarówno Laurka i Nina, tak ślicznie dzidziusiem pachnie, mmm
 
reklama
Do góry