reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Hej Dziewczynki,
czy Wy też macie takie dupne humory dzisiaj? w Szczecinie od rana leje, wiatr wieje i jest mega nieprzyjemnie. Mama mi przywiozła zakupy z rana, żebym nie łaziła, bo jeszcze nie do końca zdrowa jestem.

Mąż mój dzisiaj znowu późno przyjdzie, jakieś spotkania i prezentacje na jutro szykują... Jutro ważny dzień, spotyka się z Aniołami Biznesu i chyba wraz z dwoma kolegami na pomysł kupę kasy dostaną, trzymajcie kciuki, mówimy o kwotach z 6 zerami!

Robię karkówkę w sosiku i buraczki na ciepło, bez zupki :)

Jutro fryzjer, w końcu wyjdę z domu a w piątek ma być z 10 stopni, to przejdę się zobaczę co u mnie w pracy słychać :)

Kupiłam na allegro strój kąpielowy, 2 częściowe tankini z H&M, czekam, tylko, żeby się zrobiło ciepło i rusze na basem :)

a na poprawę humoru Dub FX - The Rain Is Gone (feat. Flower Fairy) - YouTube
 
reklama
dorotak - tak mój zakup :) a co do zaparć polecam otręby - 2 łyżkki owsianych i dwie pszennych - z mleczkiem posłodzonym, po max 5-6h będzie po sprawie :p

k8libby - trzymam kciuki :p

kruszki - bezpiecznej podróży

Mnie mąż rano zdenerwował ale już wyjaśnione, a potem tata wpadł i jak się dowiedział, że wózek kupiłam to się szarpnął i mi na niego dał :p mówiąc, że wózki to on kupuje - jakbym wiedziała to nówkę wypas bym brala :p hehe ale bardzo się cieszę bo to duża pomoc, a że to jego pierwsze wnuczątko ma być bo ja jedynaczka to wogóle szaleje:) nawet na wizyty lekarskie na siłę mi kaskę wcisną bo jego wnuczątko musi mieć wszystko i nic nie może zabraknąć:p nerwus jest ale pod tym względem kochany - choć ja należę do tych którym ciężko kasę dać - mnie to krępuje nawet od rodziców:/ dziwna ja jakaś :p
 
milionka - ja praktycznie codziennie jadłam otręby, które dodawałam sobie do jogurtu, ale ani drgnęło :(
W zupełności Cie rozumiem, dla mnie też krępujące jest przyjmowanie od kogoś pi, ale to miło że dziadzio chce się angażować dla wnuczątka :))

k8libby - trzymam kciuki za sukces męża :tak:
 
k8libby, tu w Krakowie przepięknie 20 stopni i zero chmur. Trzymam kciuki za męża projekt, mój też b. dużo pracuje ostatnio. Ma teraz jakaś sumka z grantu spłynąć co prawda cztery zera:-) ale na wyprawkę i oddanie długów starczy:tak:

millionka, mi też rodzice kupują, ale to dopiero w czerwcu zacznę się rozglądać. Mój tata jak się dowiedział ile kosztuje clexan to powiedział, że on finansuje ale i tak dostajemy od niech bardzo dużo, a sami nie mają więc odmówiłam.

kruszki, nie daj się tam na Mazurach:-)

doti, nie ma się co spinać będzie do jedzenia co będzie, najważniejsza jest atmosfera i jej przede wszystkim Ci życzę.

LaRemi, spryciarz:-)

Ja dziś mam pierwszy taki pracowity dzień od dawna. Najpierw byłyśmy z mamą na placu, po jarzynę, ryby, jajka, mięso. Potem w Realu, ile tam ludzie masakra. Weszłam w Realu na ubranka i mnie jeszcze nic nie rusza do kupowania, chyba nadal się boję. Szczególnie, że jak dużo chodzę to nic czuje ruchów, dopiero jak się położę lub siądę. Teraz piorę, prasuje, sprzątam i gotuje. Mój Eddie nie ułatwia mi bo cały czas coś kradnie i chce żeby go gonić, mamy balkon wychodzący na dwa pokoje i on kradnie żeby go ganiać w kółko:tak:. Teraz mąż jedzie z psiarzami na spacer, ale ja już nie mam siły, krzyż mnie boli i na dziś już koniec.
Dla mnie wyjście to w ogóle logistyka z lekami, fenoterol co 6 h, który nie mogę łączyć z żadnym lekiem, a do tego zażywam witaminy, magnezy, żelazo, i wapń których też nie można łączyć tylko ten acard i luteine bo to wiadomo gdzie:tak: mogę wziąć z czym chce, już sobie to rozpisuje bo czasami nie wiem co brałam co nie:tak: Jutro przychodzi mama mamy sprzątać, a w pt piekę, mam nadzieje, że to nie za dużo jak na mnie bądź co bądź teraz głównie leżałam przez 3 mc -c e.
 
Hej Dziewczynki,
czy Wy też macie takie dupne humory dzisiaj? w Szczecinie od rana leje, wiatr wieje i jest mega nieprzyjemnie. Mama mi przywiozła zakupy z rana, żebym nie łaziła, bo jeszcze nie do końca zdrowa jestem.

Mąż mój dzisiaj znowu późno przyjdzie, jakieś spotkania i prezentacje na jutro szykują... Jutro ważny dzień, spotyka się z Aniołami Biznesu i chyba wraz z dwoma kolegami na pomysł kupę kasy dostaną, trzymajcie kciuki, mówimy o kwotach z 6 zerami!

Robię karkówkę w sosiku i buraczki na ciepło, bez zupki :)

Jutro fryzjer, w końcu wyjdę z domu a w piątek ma być z 10 stopni, to przejdę się zobaczę co u mnie w pracy słychać :)

Kupiłam na allegro strój kąpielowy, 2 częściowe tankini z H&M, czekam, tylko, żeby się zrobiło ciepło i rusze na basem :)

a na poprawę humoru Dub FX - The Rain Is Gone (feat. Flower Fairy) - YouTube

tu w warszawie też do dup* :)
pierwszy raz w ciąży rzygam! no to chyba niepoważne jest, zatrucie może jakieś albo co. do tego jestem głodna, więc już w ogóle nie wiem o co cho. no i właśnie odbija mi się styropianowym pieczywem ryżowym, no to już w ogóle nie wiem, co zjeść :eek:
ble!
 
Hej dziewczynki,

dziś cały dzień zamilkłam,bo skupiłam się na przeszukiwaniu na Allegro różnych akcesoriów łazienkowych - jest tego taki ogrom, że prawie cały dzień mi zleciał.

k8libby,a jakie tankini sobie zamówiłaś? Pochwalisz się :-)?

asia.85
chciałabym Cię uspokoić odnośnie ruchów maluszka. Pamiętam, jeszcze ze studiów, jak nam mówili, że jak mama jest aktywna, dużo chodzi, spaceruje, generalnie ciągle jest w ruchu, Maleństwo aż tak się nie udziela, bo kołysane ruchami mamy zwyczajnie sobie podsypia lub inaczej czas organizuje :tak: Jak mama z różnych względów musi leżeć i dużo odpoczywać (tak jak ja niestety), to dzidzia wariuje, rusza się, wariuje, bo sama organizuje sobie ten ruch. U mnie rzeczywiście tak chyba jest. Że te ruchy czuję dość często i to głównie jak leżę na boku a nie na plecach. Pewnie jak już stanę na nogi, będzie inaczej. Zasada ta najpewniej nie tyczy się dużych Maluszków, które z samego faktu, że mają coraz mniej miejsca muszą wierzgać i się wiercić :-D

Miłego popołudnia drogie kobietki :-)
 
k8libby dzięki za linka, przynajmniej mogłam sobie pooglądać coś innego niż materiały do łazienki :-DZresztą bardzo ładny strój,może też się szarpnę, oczywiście za jakiś dłuższy czas,bo ostatnimi czasy za mocno obkupiłam się na Allegro i na najbliższe tygodnie "postuję" od zakupów :rofl2:
 
reklama
Do góry