reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
jukix, kciukuję!

U znajomych byliśmy. Mają rocznego brzdąca i nawet w taki upał nie otwierają okien, bo wieje... matko, myślałam, że spłynę z kanapy a napuchłam okropnie...
Idę na kanapkę z keczupem... zachcianka taka.
 
Judix oczywiście Kciuki zaciśnięte. Ale też nie kumam why? Napisz.

No niestety porody planowane na konkretny dzień i cesarki planowane (z powodów medycznych lub bez) mają jedną zasadniczą wadę - się człowiek denerwuje bo wie kiedy to nastąpi i stres jest jak przed operacją. Ja cieszę się, że nie wiem czy to się zacznie za godzinę czy za 2 tygodnie. Chyba bym umarła ze stresu jakbym wiedziała, że rano mam się stawić w szpitalu.

Także wszystkim zaplanowanym mamuśkom powodzenia! i oby jak najmniej stresu.

Zaraz zwymiotuję tą moją ciążę. Aż mną rzuca taki szalony dzisiaj mój syn. Ciężko mi się oddycha, duszności mam.
 
witajcie wieczorowa pora, chcialam wam bardzo podziekowac za mile slowa kiedy bylo mi zle przez sytuacje jaka stworzyla moja mama i brat. Mama troche spokorniala a i brat sie zrehabilitowal wiec nie jest najgorzej.

A u mnie chillout po dluuugiej kapieli w olejkach, manicure i pedicure zrobiony, jutro rano prysznic i fryzowanie ;)
Malzonek zgrywa mi ostatnie utwory na iPoda zeby miec co sluchac podczas cesarki na operacyjnej.
Teraz zaszywam sie w swiezo zmieniona posciel i marzac o jutrzejszym dniu i o coruni ktora wkoncu przytule oddalam sie w kraine snow ;) golnie luz i relax, az sama zastanawiam sie czy nie robie czegos zle, czy nie powinnam byc bardziej zestresowana, podekscytowana, zmeczona, zdenerwowana...? Naprawde nie sadzilam ze tak to bedzie wygladac, tak zaplanowanie i spokojnie...

Jutro bede zdawac raporty, jednoczesnie myslac o Was !
 
jukix i juditka - trzymam kciuki za was !

rybka po grecku dzisiaj zrobiona, pokoik mlodego posprzatany i ciuszki ostatnie wrzucone do pralki;) dzien zaliczam na 5 z plusem;) teraz juz nie mam sily na nic. Kolorowych snow dziewczyny!
 
MieMie ja pralam wszystko, po prostu zeby nie stracilo swojego ksztaltu to mniejsze wirowanie ustaw, ja robilam chyba na 600albo800
dziewczynki trzymam kciuki za oxy i cesarke
caluje pozostale i ide spac, juz chyba wypada o tej porze, choc zjadlabym kanapke z przecierem wloclawek (dzieki k8libby :D )
 
moje koffane sierpniowki :) dziekuje za kciuki! Bede o Was myslec. Poki co zmykam pod prysznic, ostatnie przygotowania i jedziemy na porodowke. Ja ciagle w to nie wierze..
 
Witam się,
jeny, jak się dzisiaj wyspałam. Spałam jak zabita od 00:30 do 7:30. To może bez obłędu ale zawsze noc przespana i czuję się bosko. Piję zimny soczek pomarańczowy. Niedługo kawka z mlekiem. Tylko żeby ten upał dał nam trochę spokoju dzisiaj, choć wątpię.

Kciuki zaciśnięte za kolejne dziewczyny.
 
reklama
Dzień dobry, witam się w 2 paku pełnia ani całonocne burze nic nie podziałały spałam od 22 do 7.30 bez wstawania :-D Zjadam śniadanko przyjemny chłód na dworze mmm zrobie sobie kawe i posiedze na tarasie póki Olisku jeszcze sobie smacznie śpi.
juditka, judix kciuki zaciśnięte- zaraz będziecie tulić swoje szkraby;-)

Jutro mój ojciec przyjezdza w odwiedziny nie był u mnie ładnych parę lat, jakąs sałatke zrobie wstawie drozdzowca z brzoskwinia i tyle na obiad gdzieś pójdziemy nie chce mi stac w kuchni.
ide zrobic sobie jeszcze kanapke bo nie dojadłam.
Miłego dnia później do Was pewnie zajrze:)

Ciekawe czy któraś sie rozsypala z listy "Pełniowych rozpakowaczek":-D
 
Do góry