reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

No widzę że się wspominkowo zrobiło. Ja też ostatnio wspominałam ten czas kiedy odliczałam dni i jak się nie mogłam doczekać. Mam wrażenie że to było jakie 4-5 miesięcy temu a nie 12!!!! Minął prawie rok a ja wciąż nie mogę się nadziwić jakiego mam fajnego synka. I zawsze mnie bawi to jak słyszę M. mówiącego do Tymka: "ale Ty jesteś fajny" :D brzmi to tak jakby dopiero co to odkrył :-) i tak odkrywamy tą prawdę każdego dnia na nowo. Ehhh wzruszyłam się.....

A dla Kacperka wszystkiego najlepszego!!!! Jak najwięcej radosnych chwil w życiu i miłości od bliskich :)

To co, wrzucamy te zdjęcia porównawcze na wątek zdjęciowy? Muszę Tymkowi cyknąć jakąś fajną fotę.
 
reklama
kakakarolina, świetny pomysł!

no i skoro nas tak na sentymenty wzieło, to ja sie zapytowywuje:
GDZIE SĄ ROZPAKOWANE SIERPNIÓWKI I ICH POCIECHY po 23.08???
bo u mnie się lista na milionce konczy... a tu halo, jeszcze kilka sierpniówek (a nawet oszukanych wrzesniowek) zostało!
 
Ostatnia edycja:
taak i jesczze dajmy zdjecia mamusiek przed i po :-p nie no żart, tu rok minął a ja dalej gruba :rofl2: chyba tylko K8 udało się takie wyniki mega osiągnąć w odchudzianiu..
 
Spóźnione życzenia dla Kacpra!

karolina, dobry pomysł, nas z M wczoraj wzięło na wspominki i Ula się strasznie zmieniła, zupełnie inne dziecko, tylko jeszcze bardziej wspaniała:) jak mówi mój tata: "super dzidziuś":)
 
reklama
Dziękujemy wszystkim za życzenia! :-D
Karolina, fajny pomysl z tymi zdjeciami.
Irisson, ja też jakoś nie mogę schudnąć. Zostało mi 4kg do wagi sprzed ciąży, muszę się w końcu zmobilizować bo pod koniec sierpnia idziemy na wesele.
 
Do góry