reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Żabila zachciało Ci się dziecięcych zabaw :-) :) Będziesz miała co wspominać. Dzieci zadowolone ze śniegu?
 
reklama
Żabila to pięknie zaszalalaś[emoji6]
Venicee jak tam u Was zdrówko? Już lepiej?
Tymcio ma teraz taki apetyt , aż miło patrzeć jak się upomina o dokładkę.
Mąż od dzisiaj w pracy a my musimy wytrwać do lutego.

24198
 
A ja od jutra na L4 jestem, Jakub się przeziębił, nic wielkiego ale chciałam za wczasu zadziałać, mam nadzieję, że się uda.
 
Oczywiście w pracy szefowa niezadowolona, że mam L4 na dziecko. No przecież chorego nie zostawię samego w domu, ręce mi opadają.
 
Ta najlepiej same dziecko w domu albo pod pachę i do pracy ....TakaJ norma to machanie nosem....
mnie też to czeka...aż mysleć nie chcę ..
Zdrówka dla Kuby !
Aga alez leci twoja ciąża,już blisko godziny zero !

czy tylko ja chcę już wiosny?
 
Venicee masz jeszcze dużo czasu w domu i korzystaj z tej wolności. Co najfajniejsze to to, że zwykle takie teksty wypowiadają ludzie, którzy sami olewają pracę i chodzą do niej jak chodzą a do innych mają pretensje. Klasyka. Niestety skończyło mi się L4 i muszę wrócić choć Jakub jeszcze nie jest wyleczony.
 
Venicee też już chcę wiosnę, akurat urodzę, mam dość siedzenia w domu, chcę słońce.
Jeszcze trochę muszę wytrwać. Tymek do końca stycznia siedzi w domu, później może wyjść na chwilę na spacer oczywiście jak nie będzie smogu hehe.
Ja sobie rosnę. Zrówka dla Was
 
reklama
Na kiedy masz termin Aga ?
wolność ...pojęcie względne...
W domu siedzę(tj pracuję ) ,przez smog nie wychodzę bo szok co sie dzieje ....
Bywa że przez cały tydz dom i dom....dzieci i dzieci.... dosyć mam ,naprawdę. Choć wiem że w pracy bym do domu ....więc wiosnę chcę bo spacery człowieka luzują ...
Zawsze tak jest TakaJ że najwięcej pyszczą "ci idealni" ...u mnie w pracy non stop tak było ....
 
Do góry