reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Aga to mała się jeszcze nie odwróciła? Nad morzem jest co robić i gdzie iść także na pewno nie będziecie mieć problemu.
 
reklama
Aga to mała się jeszcze nie odwróciła? Nad morzem jest co robić i gdzie iść także na pewno nie będziecie mieć problemu.
3 tyg temu była ułożona miednicowo w sumie do samego początku tak.jest ułożona, jutro idę na wizytę i zobaczymy. Zaraz 30 tyg zaczynam i zostało 10 aaaa[emoji33]

 
Aga no niestety ten czas bardzo szybko leci, planujesz więcej dzieci czy wolałabyś już poprzestać na dwójce?
 
oj tak leci szybko ten czas,jeszcze tydzien kwarantanny Tymcia i już będziemy wychodzić,na weekend jedziemy do teściów ,będzie miał rozrywke, odnośnie dzieci hmmm póki co zostajemy przy dwójce. Ostatnio Tymcio mi powiedział że chce jeszcze brata Wiktora [emoji6]

 
HEJ
Pewno myśl szybko żebym zdążyła znajomej powiedzieć :d
Pewno że z 4 mcznym dzidziem da się jechac Aga . A bardziej sie liczy nastawienie a nie miejsce .
Mam dosyc gnicia w domu przez zasrany smog.
TakaJ co u was ?
A gdzie reszta??? do raportu !
 
Venicee zima przeleci szybko zobaczysz i ani się obejrzysz i wiosna będzie, już koniec stycznia a niedawno świata były.
 
reklama
kwiecień mi się marzy ..no dobra marzec...
Choroby ,zamknięcie w domu swoje już zrobiły .Choć z drugiej strony macierzyński się kończy pomału i stres zacznie mnie łapać w okolicach maja...co dalej?co zrobić?
Aguś i jak tam ? jak ułożenie ? Poważnie ci mówię Żeromski i załatwiam ci jakieś przody ;P
 
Do góry