reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Namów męża znowu no wiesz .... Ja przypomnę znowu koleżance aby nie zapomniała. Bedzie dobrze ,choc wiem że wolałabys mieć sprawe porodu za sobą....pewno już ci cieżko ....
TakaJ co u was???
mnie zaczyna męczyć temat...co dalej? czyli wracać do pracy czy isc na wychowawczy ....kurde nienawidze takich decyzji...
 
reklama
Aga jak tam?

Venicee no tak bo macierzyński się powoli kończy. A póki co na co bardziej jesteś zdecydowana?
 
Aga ale mają jakieś plany co dalej? No bo nie możesz tak chodzić w ciąży w nieskończoność. W sumie to jeszcze tydzień maksymalnie. Nie chcą Ci wywoływać?
 
Aga ale mają jakieś plany co dalej? No bo nie możesz tak chodzić w ciąży w nieskończoność. W sumie to jeszcze tydzień maksymalnie. Nie chcą Ci wywoływać?
Z Tymkiem miałam to samo, wymogi są że szpital musi cie przyjąć w 41 tyg dlatego w środę muszę się wstawić. Dzisiaj mam 40+5

 
Aga i jak tam, masz możliwość dać znać jak pojedziesz do szpitala rodzić? A może już jest po wszystkim?

Hej, jak tam święta mijają? :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny urodziłam tydzień temu 12.04 sn, poszło szybko i sprawnie, Ania cudowna 3680 i 58 cm prawie taka sama jak Tymcio [emoji6] póki co jest grzeczna, wcina cyca a Tymcio cały czas chce ja przytulać [emoji6]



 
reklama
Do góry