reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

mamolinko tez pamiętam to uczucie niedowierzania :-D Ale skoro zobaczyłaś dwie kreseczki na teście to jesteś w ciaży :-) I też trzymam kciuki zeby ciąża przebiegła bez przykrych dolegliwości!! Jeszcze raz gratuluję!!
A ja czuję się świetnie, mogłabym być cały czas w ciąży :-D Omijaja mnie wszelkie wymioty, mdłości, zgagi i oby jak najdłużej!! Jedynie przez 2tyg nie miałam apetytu no i potwornie bolą mnie piersi, są już znacznie większe niż wczesniej mimo ze i tak zawsze "miałam czym oddychać". Smaczki miewam rózne ale generalnie czuję się prawie tak samo jak w 1 ciaży. Aktualnie ciążowego brzuszka u mnie nadal brak ale np przy synku pierwszą namiastę brzuszka zobaczylam dopiero w 15tyg więc z góry się na to nastawiłam ;-) W przyszłym tyg jedziemy na bad prenatalne i z jednej strony troche sie denerwuje a z drugiej nie mogę się doczekac az zobaczę moją Kruszynkę :-)
No i Ty Kochana pewnie już tez przebierasz nózkami żeby te dni które zostały do wizyty lecialy szybciej ;-)
 
reklama
mama wikusi,paulinka, nanulika dziekuje dziewczynki :* szkoda, ze tak wszystkie rozbieglysmy sie po roznych watkach :) Ale najwazniejsze, ze marzenie kazdej z nas sie sprawdzilo:) Buziaki :*
 
Już sierpień? Ale ten czas szybko leci :D Gratuluję wszystkim nowym mamusią i spokojnych ciąż życzę oraz dużo zdrówka dla Was i maluszków :)
 
Gratulacje!! Spokojnej ciąży wszystkim już zafasolkowanym i tym które tu jeszcze dotrą ;-)
mama Zosi sierpień 2009 i Felusia sierpień 2011 :-)
 
Hejka :-) Ja dopiero w fazie dni płodnych jestem,więc będę was raczej podczytywać,niż się udzielać,ale może tym razem w końcu się uda?
mamolinka trzymaj się, strasznie się cieszę z twojego szczęścia i mam nadzieję,że może za parę tygodni też tu napiszę oficjalnie,że wyszły II piękne krechy ;-)
Pozdrawiam was wszystkie.:)
 
mamolinka gratulacje! ja na wizytę idę 5grudnia. dowiem się na kiedy poród wychodzi:)
pam_x_pam
głowa do góry! na pewno się wam uda!
askaaaa daj znać, czy pojawiła się @!

ja na szczęście mdłości jeszcze nie mam:) przy pierwszym dziecku wymiotowałam dopiero ok 3miesiąca, ale męczyło strasznie. mam cichą nadzieję, że może teraz obejdzie się bez mdłości ;p
 
Witam!:tak:

To i ja dołączam do sierpnia. mamolinka przyznam że podczytywałam Was troszkę na staraczkach listopadowych i już chciałam się odezwać, przedstawić ale zanim doczytałam to najczęściej coś stawało na przeszkodzie i nie odezwałam się. A dzisiaj rano zrobiłam test i są dwie kreseczki, termin z om wypada na 2.08. W poniedziałek zadzwonię do gin i pogadam z nią żeby tak umówić się na wizytę żeby można już było coś dojrzeć. Jak widać na suwaczku jestem mamą prawie 3 letniego smyka, w pierwszej ciąży mdłości pojawiły się w 6 tygodniu i trwały tydzień, dwa. Teraz pierwsze poczułam już jakieś 3 dni temu i teraz np. też je czuję wyraźnie bleee. Pracuję aktywnie więc mam nadzieję że dam radę. To był nasz 5 cykl starań.
 
reklama
Citrus dziekuje Kochanie :* A co tam u Ciebie ?
Ajentka83 Witaj :) Ja z OM termin mam na 30lipca, polozna wyliczyla na 27 lipca, ale pierwsze USG mam dopiero 31grudnia wiec dopiero wtedy dowiem sie dokladnie jaki mam termin, ale ja wnioskuje po mojej owu, ze bedzie to poczatek sierpnia a wedlug mnie 4 ;)

Fajnie, ze jest juz coraz wiecej sierpniowych ciezaroweczek :) Kazdej z Nas zycze spokojnych juz tylko 8 miesiecy :)
 
Do góry