reklama

Sierpień 2013

Dzięki, to źle pokroiłam tą cebule bo nie drobno tylko w listki, myślałam czy by ją w blenderze nie zmielić.
Nos mam tak zatkany,że ledwie oddycham
(...)
W kosteczkę, dosyć drobno, szybciej puści sok...w blenderze bym nie ryzykowała raczej, bo miazga wyjdzie i będziesz musiała jakoś odciskać syrop. A przy krojeniu trochę nos przeczyści, przynajmniej przez chwilę wydmuchasz większość zawartości ;)

Kamu wyjdzie ci na pewno dobry. Ja kroje w cienkie plasterki i dodaje miód. (...)
Mmmm, na pomysł z miodem nie wpadłam, a to jeszcze zdrowiej i smaczniej :)
 
reklama
Dziewczyny - pytanie do Was na zamkniętym.

Nadrobiłam i nic nie pamiętam :baffled:

Leżę już w łóżeczku, bo coś brzuchol pobolewa. Małżon z teściówką gadają o jakiś swoich nudziarstwach. Połowy rozmów nie kumam, bo mówią o osobach, których ja w ogóle nie znam, więc się wyniosłam na górę. Ehh...

Ja syropu z cebuli nie znoszę. Śmierdzi mi strasznie.
 
A! Przypomniało mi się- Domagi - ja z rodzicami od skończenia szkoły podstawowej nie mieszkam :-D Na czas LO sie do dziadków przeprowadziłam, bo do szkoły było bliżej, a potem już na studia i od tego czasu - WOLNOŚĆ. Wiem, że nie wytrzymalibyśmy ani z moimi rodzicami (mama jest strasznie apodyktyczna), ani z teściową (ona z kolei to chodzący chaos i bezradność). W trójkę jest nam najlepiej (no, niedługo w czwórkę ;-)).
A na upierdliwego "gościa" nie wiem, co poradzić. Czyżby tacie się po prostu nudziło?
 
hej dziewczyny - no robie juz kolejne podejscie do sierpniowek :-D, dziwnie tak troche itd. bo sie wszystkie znacie, i juz troche piszecie co prawda kojarze ale tylko kilka nickow tutaj, no coz moze wejde w temat, regularnie za to podczytuje np. wyprawki itd. jakie listy macie bo sama zielona jestem :tak:;-),a wypadaloby juz cos pokupywac - nie mialam ostatnio czasu nawet na wielkie udzielanie sie na BB ale teraz moze bedzie lepiej.... i jakos z moja skleroza wielka zapamietam kto jest kto i zaczne tutaj bywac wiecej .. hmmm ;-)

przypomne ze mam termin na 19 sierpien ;))), i jeszcze nie wiem kto tam u mnie siedzi a widze ze wiele juz z was wie - fajnie !

widze ze piszecie o syropkach itd. ja dalam rade sie podleczyc duuza iloscia czosnku, ale tez cytryna z sokiem malinowym - ale tak doslownie pol albo cala cytryna wycisnieta do szklanki, i jakims syropkiem dla dzieci jeszcze zeby nie kaszlec az tak w nocy - o dziwo pomoglo,
 
Micur-ka spokojnie jest tyle sierpniówek ,że chyba do sierpnia wszystkich nie uda mi się zapamiętać. Udzielam się od jakiś dwóch tygodni, ale pamiętam dosłownie z 5 nicków:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Namawiam D aby włączył film "niemożliwe" może uda nam się obejrzeć.
 
maciurka, ja ciebie kojarze ;) pojawiasz sie i znikasz hehe

raz ze znamy sie od grudnia dwa ze udzielamy sie praktycznie codziennie, lub kilka razy w tyg :)
najlepiej kojrzyc dziewczyny po suwaczkach i podpisach ( ja tak robie) bo u nas sporo imion sie powtarza i niektore niki sa calkiem podobne :)

o maghdalena ty tez wrzucilas zdjecie dzidzi do suwaczka - slicznie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iza, Twoje suwaczki rzeczywiście zapadają w pamięć :)

kamu, "niemożliwe" to ten film z naomi watts i z ewanem mcgregorem o tsunami? jeśli to to, to nawet fajny :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry