reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

taka j. powinnś się postawić, niech odwozi ten kto wymyślił że ty będziesz odzwozić, bez przesady, jak można tak się zacowywać, pokaż im , że nie dasz sobą dyrygować.
Też bym chciała aby Lena się odstawiła od cyca. W ciągu dnia nie dostaje, bo je praktycznie wszystko to co my, ale w nocy się domaga raz czasem dwa. Jednak mnie parę razy już ugryzła i dziś nad ranem już mnie tak bolało jak jadła , że nie mogłam wytrzymać, także będę ją odstawiać już całkowicie, zresztą najwyższy czas.
 
reklama
Kamu ja już im gadałam, żeby nie decydowali za mnie ale mają to gdzieś a potem co ci goście mają zrobić jak oni im naobiecują i nie mają odwózki, moi nie odwiozą bo przecież chcą się napić. Najlepsze, że ze swoich urodzin też muszę odwozić i nawet jak byłam w 8 miesiącu ciąży to mi matka "załatwiła" kursy, takie chamstwo. Teściowa już pare razy załatwiła sobie, że ktoś po nich przyjedzie ale nie zawsze ale dobre choć tyle bo już chyba jej też mnie szkoda, że tak jeżdżę.
 
hejka.. wpadlam na chwilke z radlerkiem, ale zaraz zmykam spac, bo nocka byla wiszaca na cycu i w ogole sie nie wyspalam... jak usnelam, to panna sie w poprzek przestawiala i mnie kopala po plerach, a jak ja ustawialam do pionu, to sie budzila i cyca..eh.. tez mysle konczyc ta mleczna imprezke, najlepsze co moglam to jej dalam, a teraz najzwyczajniej w swiecie karmienie mnie meczy.. Jedynie widok przy cycusiu mnie rozczula i jak przytula sie do piersi :)

Mialam prasowac, ale oczy mi leca, wiec nawet nie zaczynam..

W piatek i sobote sprzatalam pokoj starszaka, wypierdzielilam pol zabawek i sie przejasnilo:-)
 
Mam powód niespokojnych nocek, wychodzą górne dwójeczki :)

Grinula masz pomysł jak odzwyczaić?
 
Taka j no nie dam cyca i juz... wczesniej wyeliminuje po kolei karmienia... najgorzej bedzie z karmieniem na noc, bo ona usypia wlasnie tak, no i w nocy tez cycus musi byc, eh ..ale dopiero w sierpniu, jak wrocimy z wakacji, wiec jeszcze o tym nie mysle tak intensywnie...

Ide pranie wywiesic i mam jeszcze zmywanie i prasowanie, dnia mi brakuje normalnie grrr...
 
Czesc dziewczyny ;-)

Wlasnie wracamy do domku. Polowe drogi ja prowadzialam a teraz maz. Miki spi choc przez godzine obserwowal sobie droge. W nowym fotelu wiecej widzi :-)
Od 3 dni marudny, slabo spi w ciagu dnia a wczoraj zagoraczkowal 37,5, dostal nurofen i jest ok. Podejrzewam kolejne zabki ehhhhh

Grinula oby z odstawieniem nie bylo problemu. Trzymam kciuki!
 
U mnie ładna pogoda się znowu robi. Nareszcie. A po za tym mam poniedziałkowego lenia, nie chce mi się gotować. Małemu dam rybkę ze słoiczka, a starszej ugotuję ryż do sosu, który mi został z wczoraj.
Miłego dnia
 
taka j przewalone masz. Ale jest na to sposób. Poprostu jak szykuje się impreza to z samego rana bachnij se winko albo co tam lubisz i juz. Jak beda chceili cie w odwozenie wkrecic to mowisz ja juz piłam i tyle. Się bedziesz przejmować. Sory nie masz 17 lat zeby słuchac we wszystkim rodziców.
 
reklama
Taka j zabila dobrze prawi z tym winkiem! :-D Ja ostatnio bawie sie w wozenie, ale raz jeszcze nie pije, a dwa z wlasnej nieprzymuszonej woli;-)

Dzisiaj fajny dzionek zaliczylismy, najpierw nad naszym zalewem na plazy siedzielismy, umowilysmy sie w 4 mamuski z przedszkola, wiec starsze dzieci bawily sie w wodzie nonstop, a maluchy na kocyku:-) Potem obiad i na plac zabaw... Dzieci mi padly niemalze w locie:tak:
 
Do góry