reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Hej [emoji3]
Aga, super, że u was wszystko tak ładnie się poukładało [emoji3] wstaw zdjęcie dzieciaczków [emoji7]
My urlopujemy się w sierpniu w Albanii [emoji6]
Taka j., co u was???


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Aga, wypożyczamy busa i jedziemy w 8 osob w tym 5 kierowców wiec nie powinno byc źle [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aga, mam troje dzieci w tym synka z końca sierpnia.
Wybieramy się na dwie tury w tym roku. Pierwsza już na przyszły tydzień w Tatry na 5 dni, w sierpniu na dwa tygodnie nad jeziora.

Pozdrawiam!



 
Aga, mam troje dzieci w tym synka z końca sierpnia.
Wybieramy się na dwie tury w tym roku. Pierwsza już na przyszły tydzień w Tatry na 5 dni, w sierpniu na dwa tygodnie nad jeziora.
 
Oo ja też mam synka z końca sierpnia dokładnie 29 [emoji6] my jedziemy do Karwii koniec lipca. Nad naszym morzem nie byłam 16 lat a mój mąż nigdy [emoji16]

Basia Wow to będzie wesoło. Super pomysł. Zdasz nam relację po powrocie [emoji6]



 
hej dziewczyny ! Co was tak mało ??? haloooo odezwijcie się reszta !!!!!!!!!!!!!!
My po urlopie ..z tego wychodzi że nr 1,jak się uda kasowo bedzie i nr 2 pod koniec sierpnia ...OBY ...
Byliśmy na Pag było ok,choc bez przygód się nie obyło ..
Mamunia napisz coś wiecej o sobie ,masz 3 ..w jakim wieku? bo z sierpnia rozumiem 2013?? tak ?
TakaJ gdzie jesteś ????
 
reklama
u nas po stremu. Paweł w przedszkolu. NIkodem tez by chcial. ciagle sie pyta grzie paweł. i tylko gapi sie w zdjecie brata i gada Pawel Pawel. My chyba nigdzi enie jedziemy w tym roku chyba ze jakis spontan sie trafi. Tak to wiekszosc czesu na budowie spedzamy.
 
Do góry