reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Nie martw się! na pewno wszystko bedzie dobrze:tak: prawdopodobnie za wcześnie, zeby zobaczyc cos więcej... na kolejnej wizycie pewnie juz bedzie serduszko, czego Ci zyczę! Głowa do góry i przede wszystkim pozytywne myślenie:-)
 
reklama
Witam Was i ja :)

Zrobiłam dziś test i są 2 kreseczki, ale..... ja podchodzę do tego bardzo ostrożnie. Jak widać w mojej sygnaturce niedawno się nie udało, więc jestem cała w strachu.
Idę do lekarza chyba w tym tygodniu, ponieważ za każdym razem będąc na początku ciąży miałam krwiaki, plamienia i nakaz leżenia + duphaston. Więc nie wiem czy teraz nie powinnam od początku brać tego dupka... to byłby dopiero 4 tc więc nic na USG nie zobaczę, ale chodzi mi o te leki.

Ale póki co będę Was podczytywać :)
 
Karlam1, ja tez mam 6tc2d i bylam dzis na USG i tez nie bylo widac zarodka, jedynie pecherzyk ciazowy (10mm) i zaczatek p.zoltkowego. Umow sie na wizyte za dwa, trzy tygodnie a na pewno bedzie juz widac zarodek z bijacym serduszkiem:tak:
Ja postanowilam sie nie martwic na zapas, bo to i tak nic nie da.
 
dzięki dziewczyny :) ja się zmartwiłam tym, że mój pęcherzyk ma 20mm jego rozmiar wskazuje na 7t ciąży, i to mnie zdziwiło, a zarodka nie widać! teraz czeka mnie strasznie długi tydzień...
 
Witam Was i ja :)

Zrobiłam dziś test i są 2 kreseczki, ale..... ja podchodzę do tego bardzo ostrożnie. Jak widać w mojej sygnaturce niedawno się nie udało, więc jestem cała w strachu.
Idę do lekarza chyba w tym tygodniu, ponieważ za każdym razem będąc na początku ciąży miałam krwiaki, plamienia i nakaz leżenia + duphaston. Więc nie wiem czy teraz nie powinnam od początku brać tego dupka... to byłby dopiero 4 tc więc nic na USG nie zobaczę, ale chodzi mi o te leki.

Ale póki co będę Was podczytywać :)
No to mając na względzie Twoje przejścia, to jak najszybciej udaj się do lekarza po duphaston:tak: Trzymam kciuki za Twój mały skarb:-)
 
gratuluję Wam dziewczynki, spokojnych ciąż życzę :-)

madzik kochana, super, że będziesz sierpniową Mamusią :-) jak się czujesz? mdłości są?
 
Ostatnia edycja:
Hej. 3 testy pokaząły dwie kreski - wizyta na 20 grudnia ale ... mam pytanko - kiedy miałyście ostatnią miesiączkę ?? Nie wiem czy przekładać wizyte czy cos bedzie widac - ja miałam pierwszy dzien okresu 08.11. Pozdrawiam. To moja druga ciąża, mam córeczkę która w tym m-cu skonczyła 3 latka :)
 
madziarena gratulacje

ja miałam ostatnia 13.11...jeszcze nie dzwoniłam do lekarza,dzis zrobilam drugi test i 2 kreski jedna nadal bladasza ale widac bardzo...chyba najpierw zrobie betę w środę
 
ja ostatnia miesiączka 28.10, a pierwsza wizyta u gina 17.12.... w międzyczasie dwie pozytywne bety:-)

no i witaj Madziarena:-)
 
reklama
witajcie dziewczyny
Ja już tylko odliczam dni do wizyty która ma byc za 8 dni :)

Ewcik-dzięki, a jak u was starania? ja się czuje dobrze, lekkie mdlosci mam i bolą mnie piersi.Byłam na wizycie w 5tyg i 2 dniu i był tylko pęcherzyk 6 mm ,więc narazie to mam pelno obaw i czekam na wizyte 19 Grudnia
 
Do góry