reklama

Sierpniowe brzuszki - zdjęcia domków naszych Maleństw:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez dominique.p, 21 Styczeń 2006.

1. dominique.p

dominique.p Fanka BB :)

W związku z tym, że cierpię dziś na bezsenność kreatywną rozpoczynam nowy - zdjęciowy wątek i wstawiam zdjęcie mojego brzuchola (10tc i 1 dzień).

Zapraszam Was wszystkie do wstawiania fotek Waszych brzusiów :D

Pozdróweczki ;D

2. karoo-kp

karoo-kp Mama Jagodzianki

Nooo, to juz may brzusio jest!!

Ja swoj wstawie dopiero za jakis czas, bo z natury rzeczy mam spory brzuszek i w zwiazku z tym u mnie jeszcze nic nie widac, tylko czuje, ze jest twardszy :)

3. reklama
  4. pati80

pati80 MAMA SIERPIEN'06 MISI

:laugh:Mam podobny pewnie wszystkie sa takie male jeszcze niedlugo tez sie pochwale ;)

5. K@si@

K@si@ Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Ja też mam wypukły brzuch, ale niestety nie w tym miejscy, gdzie jest ulokowany mój dzidziuś :laugh:, więc to wypukłość z innego powodu ;), więc na razie to nie jest jeszcze ciążowy brzuszek, ale jak tylko zauważe, że zaczyna odpowiednio rosnąć, to zaraz wstawię zdjęcie.

6. dominique.p

dominique.p Fanka BB :)

Kochana, u mnie część (dolna) to dzidziuś, a reszta to tzw. "opona zimowa"  ;D ;D

7. karoo-kp

Czekaj, probuje sie sopatrzyc tej oponki i jakos nie moge ::)

8. aga31

aga31 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

ja zdjęcia nie mam ale brzuszek urósł i raczej nie mieszczę się w spodnie,trzeba będzie iść na zakupy ;D

9. axxa

axxa Fanka BB :)

aga31 Ty się nie wymiguj.. tylko pokazuj nam swój śliczny brzunio...:)

10. reklama
  11. karoo-kp

No wlasnie, co to ma byc ;)

12. aga31

aga31 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

nie mam cyfrówki.robie zdjęcia i dopiero calą kliszę zrzucam na płytę a to trochę trwa zanim wypstrykam kliszę.też bym sobie narobiła chetnie zdjęć ,na razie odkładam na cyfrówkę. ;D

Poleć forum