reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

No witamy Cię Agnesssssssss:):) Test robiłam płytkowy 27 dni po okresie i wyszły 2 krechy (moje cykle sa miedzy 27 a 29 dniem). 3 mam KCIUKI:) Mnie właśnie moje samopoczucie jakoś tknęło na test <zawroty, senność, objawy jak na przeziębienie>, teraz doszla zgaga, syfy na twarzy których nie miałam;/ bolące mega piersi....i czasem bóle podbrzusza. Najważniejsze żeby FASOLKA była zdrowa nic się nie liczy!
Nadzieja wg moich obliczeń zapłodnienie było koło 8 listopada a wizyte u gina mam za tydzien 2 grudnia bo moja gin powiedziała, że wcześniej nie ma sensu:)Okres ostatni miałam 24 paździrnika więc wychodzi 4 tydzień i 3 dzień około :-)
Magda ja zrobiłam Bete 29 dni po ostatniej miesiączce i wyszła 311,5 :)
Fiufiu dziekujemy za porade i czekamy na więcej:D:D
POZDRAWIAM WSZYSTKIE CIĘŻARÓWECZKI :-D
 
reklama
No po prostu nie mogę uwierzyć ! :szok: Już sierpień 2011! O rany jak o zleciało ! :szok: A niedawno ja, 3 grudnia 2009 zobaczyłam dwie cudowne kreseczki :biggrin2:

Nadzieja! Saga! Magada! Oli.B!
Witajcie sierpnióweczki :-)
Agnes trzymam kciuki za 2 tłuste krechy! :tak:

Fiuu ma racje, że najgorsze będą ostatnie miesiące w upale, ale przeżyjecie :-D
Dla tych słodkich uśmiechów co rano, dla tych malutkich rączek, nóżek, dla tej cudownej sierpniowej istotki warto znieść wszystko, nawet masę dodatkowych kilo :dry::-)

Życzę Wam kochane spokojnej i szczęśliwej ciąży jaką miałyśmy My, mamy sierpniowe 2010 :tak: Stwórzcie zgraną grupę, bo wsparcie i zrozumienie w tych cudownych, a zarazem trudnych miesiącach jest niezbędne :happy2:

Pozdrawiam Was serdecznie ! Oczywiście nie zniknę na zawsze z Waszego wątku, bo chyba sentyment mi na to nie pozwoli :-) Będę do Was zaglądać ;-)

Mama Martynki :-D SIERPIEŃ 2010 !

:*:*:*
 
Ostatnia edycja:
Oli B zapomniałam się z Tobą przywitać Helooo:):-D
Hej Shira super że kolejna mamusi 2010 będzie nam podpowiadać i umilać czas.. A no niestety czas leci heh ale mnie się dłuży 2 mam dopiero lekarza:p buziaki;-)
 
Shiraa - Witaj :) Bardzo miło że zagladają do nas szczęśliwe mamusie, mam nadziję że szybko zlei ten czas oczekiwania na nasze maleństwa :) i bededziemy mogli sie pochwalić naszymi Dzidziami :):). Najgorsze te poczatki, człowiek czeka aż minie ten "najgorszy" (bo najbardziej stersujacy jak dla mnie)pierwszy trymestr, a pozniej mam nadzieje że juz bedzie leciec.

sagaa31 Ja jeszcze nie mam zadnych objawow... W pierwszej ciązy byłam brdzo bardzo spiąca a teraz póki co nic... Zobaczymy jak to dalej bedzie :)
 
Nadzieja bo każda koieta przechodzi inaczej i każda cąża inna podobno tak mówia pisza wiec coś musi w tym być:)Ja też sie obawiam i ten tydzień też dla mnie streusjący ostatnio też byłam pod koniec 5 tygodnia....ale nie ma co się załamywac ja odliczam dni do wizyty u gina:) a Pytałam Cie już nadzieja czy masz nagraną wizyte/???
 
Nadzieja! Zleci nim się obejrzysz - wiem co mówię, uwierz :)) Dla mnie też najbardziej stresujący był pierwszy trymestr. Tak na prawdę stale się martwiłam i żyłam od wizyty do wizyty ... A teraz moja Kruszyna codziennie daje mi najpiękniejszy prezent - swój słodki uśmiech, w którym jest wszystko ! Bezgraniczna miłość, oddanie, wdzięczność ... :))
Kochane mówię Wam zleci Wam tak szybko, że jeszcze będziecie tęskniły za brzuszkiem - jak ja czasami he he ;D

co do objawów ... Proszę mi się tu nie stresować! ;) Ja nie miałam kompletnie żadnych objawów ... Zero mdłości, wymiotów ... Na początku tylko miałam zgagę, ale nie wiem czy można ją przypisać do ciążowych objawów. Koło 8 tygodnia przez parę dni było mi lekko niedobrze, a tak poza tym to NIC !!! A moja Niunia jest cała i zdrowa :)
Pamiętajcie - każda kobieta jest inna !

Buziuńki ! :*
 
Sagaa31 i Shiraa dzieki za słowa otuchy :-) Fajnie że jest takie forum w którym można znaleść otuche, zrozumienie i wogóle wszystko co potrzebne kobiecie by spokojnie spać ;) !!!! DZIEKI WIELKIE !!!

Sagaa31 jesli chodzi o ginka to ja mieszkam w Norwegii a tutaj opieka nad ciężarówka ;) jest troszke inna niż w Polsce... Czy lepsza ?! - nie wiem ! Ale moja szwagierka urodziła tu wspaniała córcie i była bardzo zadowowlona z opieki i porodu:). Wracając do mojego lekarza, wiec napewno to nie bedzie ginekolog, bo tu ciąże prowodzi lekarz ogólny lub jeśli się chce to położna. I z ciąża idzie sie do lekarza dopiero ok 8tyg. wiec jeszcze mam czas... :) Ale na dniach sie skontaktuje i umówie na wizyte :) Napweno się pochwale !!!!
 
A zapomniałam...

Sagaa31 mam pytanko, bo mój okres tez był 24października :) i z tego co wiem to własnie od pierwszego dnia miesiaczki się liczy tygodnie (ale oczywiście ja mogę się mylić... ) i to wychodzi 5tygodni i 3dni około - Ty liczysz inaczej ?

Pozdrawiam !!
 
Nadzieja pisałaś wczesniej heh jestem tak rozkojażona jak nigdy...teraz widze że ciąża to inny stan. W takim razie czekamy na info i chwal sie ile sie da:-) to forum zalozyłam bo raźniej jest wspierać się wiedzieć co sie czuje na tym samym etapię !!! cały dzionek tak sobie tu zaglądam bo wieczorkami mało czasu mam;/ Mnie do lekarza jeszcze 7 długich dni zostało:p:crazy:
 
reklama
Kochana to tylko 7dni :) zobaczysz zleci - nie martw się nic ! Mogę Cie pocieszyć ze ja to dopoiero (tak myśle) ok połowy grudnia bede mogła iść ! :/
 
Do góry