reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
U nas na listopadowkach też jedną dziewczyna miała ciężki poród. Po nim, miała utratę przytomności, zagrożenie życia, M wszystko widział i juz sie nie zdecydowali na drugie :-(
 
Bo ma łatwy/ciężki poród jest wiele składowych. Moj kozio 3300 a 68h dramatu przez szyjkę.
Kuzynka rodziła 4600 córkę 8h:)
Nigdy nie wiadomo co sie bedzie dzialo
 
Zuza, ty wysportowana, młoda, moment wypchniesz ;)
Ja stara, juz rozlazła, tez pewnie wypchne, tylko kwestia tego czy coś jesCze mi z dzieckiem wypadnie czy sama lola hahaha
 
reklama
Aaney wyslalabys mi na priv linki do kosmerykow dla malej ? Bo siedze i szukam i znalezc nie moge a chce pozamawiac. Jak bede miec na prov to nie zgubie hehe.
No i co z pl zamawiac ?
Herbate z lisci malin kupie w uk czy zamowic z pl ?
Kupilas juz cos na kolki czy dopiero po porodzie ewnetualnie? Bo ja zamawiam z pl kilka roznych bo nie wszystko dziala na kazde dziecko..i w sumie jjz sama nie wiem czy dobrze robie..
No i wzielam sobie herbatke laktacyjna i w sumie tez mysle czy nie odpuscic..ale naturalna z sodem jeczmiennym..hm ?
A i jeszcze te olejki ;) i ten z pestek malin bo rozne sa ;) z gory dziekuje za pomoc ;)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry