• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Nie no sikam po gaciach ;)

Anney jak skurcze ? Ile juz w wannie lezysz i co ile masz skurcze jak silne ?

Ja dzis mialam takie fajne vo na odbyt naciskaja... bosko ..i tak do 38 tyg. Co by za latwo nie bylo..

I niech mi ktos powie ze mam odpoczac przed porodem..wyspac sie itd... hahahah
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry