reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Akuku,
Blerka pisała, ze po espumisanie Leon łatwiej kupki robił.
O ile dobrze pamietam, to dawkowanie jest x kropelek dziennie i możesz to sobie podzielic na kilka razy.
Biogaje raz dziennie.
Może tez przyginanie nóżek albo jakiś masaż brzuszka?
I super pomysł z tym doradztwem :-)
 
Akuku,
ja czekam na list z biogaja z pl. W każdym razie moja siostra daje ten lek codziennie i mówi ze bardzo pomaga! Jak 3 dni nie dała to maluda znow zaczęła marudzić i mieć problemy brzuszkowe. Ja będę dawać jak tylko do mnie dojdzie.

U nas dzisiaj nie tak dobrze jak zawsze ;-( moj M. pierwszy dzień w pracy i chyba sie zestresowałam i przeniosłam stres na dzieci. Starsza zrobiła sie bardzo nieznośna a malutki jeszcze nigdy noe był taki niespokojny! Zawsze zasypia po cycu i kąpieli a dzisiaj nie chciał. Już chciałam usiąść i zacząć płakać bo to nasz pierwszy dzień bez M. i liczyłam, ze będzie ok a wyszło fatalnie! Starsza krzyczała i mały krzyczał. Eh. Może jutro będzie lepiej bo teraz załamana jestem.
 
Ja pierwszemu dawałam i to i to. Biogaja na lepsze trawienie a espumisan na rozbijanie pęcherzyków powietrza.
Ktoś pisał jeszcze o esputikonie - ma to samo działanie co espumisan.
Martuszka,
Jaki masaż robisz?
 
Martuszka cos czytalam ze biogair stosuje sie raz dzirnnie a espumisan przed kazdym karmieniem. I podobno mozna oba naraz bo biogaia to probiotyk.

Podalam jej espumisan i teraz cyca i zobaczymy jak będzie

Lunera elasnie czytalam ulotkr o dla nirmowlakow 5-10 kropli przed kazdym karmieniem.. dalam 10 i jak pomoze to bede zmniejszac o krople.
nozki przyginamy..nosze ja duzo z podkurczonymi nozkami..

W koncu usnela !

Amor musisz sobie wszystko na spokojnie poukladac.
I z dnai na dzien bedzie coraz lepiej.

Jutro rano ppdam biogaie i bede ja dawac codziennie.

Jak bedzie dzialalo to domowie bo mam po jednej butrleczce kazdego..
 
Amor,
U nas sie wczoraj tak zepsuło na wieczór, a dzisiaj powtórka... Ale po słabszej nocy był spokojny dzień, więc nie ma tego złego...

Amawell,
Zazdraszczam uśmiechu!!!
 
reklama
Dobry wieczór,

Evelinkua fajne są te otulacze-spiworki w kształcie kwiatka, np na allegro są do kupienia, tylko cena spora bo 90,- za sztukę, ale to masz na kolejne 12 miesięcy życia bobasów i fajnie można je w te otulacze zapiąć, to jest zamiast kombinezonu, najpierw to montujesz, później sadzasz dziecko, zapinasz pasy i na koniec otulasz.

My chyba też w końcu sięgniemy po kropelki jakieś, bo co prawda póki co tragedii nie ma, ale mimo wszystko są takie pory, że mały jest niespokojny i wierci się strasznie i pręży i to ewidentnie przez bączki i kupkę :(
 
Do góry