reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lilija spokojnie napewno nic sie nie stalo :) to tylko 10 minut na szczescie ;)
Ale zwolnij kobietko !!

Martuszka tak jak Pupui pisala wczesniej trzeba mysle pozytywnie i nie myslec "oby wszystko bylo dobrze" tylko na pewno bedzie dobrze ;)
Nie ma innej opcji ;)
 
reklama
Anney to życzę powodzenia dla syna :-) widocznie ma talent skoro dostrzegł go ktoś z takiego klubu i całe życie przed nim, może jeszcze nie wiecie że gwiazdor wam rośnie w domu i za parę lat w kolejce po autograf trzeba będzie stać :-D

Akuku mój też nie chce słyszeć ze coś może być nie tak ale ja taka panikara jestem... No nic to tylko jeden dzień :-D

A ja dziś zęba musiałam dorobić, bo przed samą ciążą mialam robione kanałowe i kupę kasy w niego włożyłam, a ostatnio przy jedzeniu bułki z pestkami kawałek mi odpadł:wściekła/y: ale udało się go naprawić i to za darmo więc jeden problem mniej :-)
 
Anney gratulacje dla synka !!!
Martuszka nie przejmuj sie waga, ja poki co od poczatku ciazy mam niecaly kilogram na plusie.
Lilija kazda z nas w ciazy na pewno zrobila cos czego nie powinna. Mysle ze taka jednorazowa sytuacja nie powinna zaszkodzic. Nie dwnerwuj sie ;* co do imienia blagam na kolanach meza o Liwie ale poki co jak mowie po imieniu to patrzy na mnie wilkiem ; D
Lucalew mam zdjecia ale tylko glowki, brzuszka i nozki takze nie ma sensu wrzucac.
 
Ostatnia edycja:
Martuszka od 3 dnie nie karmie wcale.. od jakiegos czasu karmilam tylko w nocy i glownie nad ranem jak wypil cale picie z butli.. probowalam mu wczoraj dac ale mnie pogryzl a mleko i tak nie polecialo... mi zaniklo bardzo szybko w tej ciazy.

Magdus to Lucalew pyatala o fotki ;) ale wsadz buziaka chociaz :)

A ja wczoraj i dzis jak sluchalm serduszka to doppler pokazuje 130-135 uderzen na minute ... czyli chlopak !
Z tym ze jak ja licze to jest ok 25 uderzen na 10 sekund czyli jesli dobrze licze to ok150 uderzen na minute. I teraz nie wiem co tu myslec...
Nastawiam sie na chlopca...
 
Dosyć tego dobrego i uciekam już spać bo jutro znowu z rana z łóżka będzie ciężko się stoczyć a pobudka przed 6 więc trzeba się wyspać :-)

Słodkich snów dziewczyny dobranoc:-)
 
Martuszka dobranoc.
Ja jeszcze posiedze bo emil sie budzi co kilka minut ;(;( mam nadzieje ze zasnie w koncu mocniej i bede mogla sie polozyc.. ehh
 
Dziękuje za słowa otuchy, oby wszystko było ok.
Ja usiedzieć w miejscu nie mogę, mamy w domu tyle do zrobienia i szkoda mi siedziec na tyłku i wszystko na Mż zwalać, tym bardziej,że ja chce na "już", a on nie zawsze ma sily i checi :D
 
Juz poprawilam, oczeta mi sie zamykaja, poza tym myslalam o Tobie i jakos tak wyszlo :D i chce zobaczyc figurke Olafa bardzo bardzo ! :D :*
W ogole to teraz dostalam kartke z tymi obwodami glowki, brzuszka i po prostu jestem zielona :D
 
reklama
Akuku i tyle kciukow na darmo? Dopoki lekarz Ci nie powie kto u ciebie w brzuszku mieszka to zatykam uszy w momencie w ktprym zaczynasz mowic 'to chlo' :D
Ide spac mordeczki :* dobranoc !! :*
 
Do góry