reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Aneta cera może Ci się psuć właśnie dlatego że jesz dużo słodyczy. Tak dzieje się też ze skórą twarzy u niektórych po sporej ilości alkoholu lub pikantnego jedzenia [emoji12]
 
reklama
Dziewczyny ja tez mialam nadzieje na dziewczynke, mowilam sobie ze te wypryski na twarzy-to dlatego dziewczynka podobno odbiera urode, zajadanie sie slodyczami to smaki na dziewczynke itp a okazalo sie ze to chlopiec i bardzo sie cieszymy :) to pierwsze nasze dziecko wiec jeszcze jest szansa na parke wieC sie nie przejmuje:)
 
Cześć mamuśki moje kochane :))

Każdej z osobna życzę dzidziusia o wymarzonej płci, a jeśli się nie uda... życzę aby szybko o tym zapomniały ;)). Tak sobie dzis o tym myslałam - mi obojetne bo pierwsze (aby było zdrowe), później przy drugim też raczej obojetne mi będzie, schody zaczną się przy trzecim, ale jak się głębiej zastanowiłam to u mnie sami chłopacy w rodzinie, a więc po kim ma byc dziewucha?? Ta mysl powoduje,że nie nastawiam się na dziewczynkę...nigdy :p
 
Byłam na pierwszej dziś wizycie u mojego lekarza z NFZ - to tak bardziej na sztukę, bo on nawet porządnego sprzętu nie ma. Zbadał wielkość macicy, długość szyjki, zerknął na wyniki z moczu , morfologii i Krzywej cukrowej i uznał,że wszystko dobrze i ,że nie mam cukrzycy!!!!!!! Bałam się,że może tak, bo wartości referencyjne laboratorium były niższe niż moje wyniki, ale uznał,że norma jest jedna i ja się mieszczę!!! :))))))))))))))))))))))))) .

Dostałam też prezenty od położnej (jego sekretarki) : gazetkę "Twój maluszek", dziennik maluszka z Nivea z próbką kremu na odparzenia, Hipoalergiczne mleczko do prania "Lovela" , Butelkę Avent i smoczek wraz z gazetką firmy Philips, kolejną gazetkę od poczęcia do narodzin, książeczkę wyprawkową, oraz kolejna gazetkę z próbką "Emolium" czyli emulsja do kapieli z olejem macadamia, parafinowym i masłem shea :)

O 17.30 mam wizytę u mojego lekarza prowadzącego (prywatnie) ... zobaczymy czy zechce mi powiedziec płeć oraz czy potwierdzi dobre wyniki :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :) co do tych "roznych" przepowiedzonek na temat płci to ja czytałam, przeanalizowałam i miała byc dziewczynka i wyszła palma wiec watpię ze to cokolwiek znaczy :)
Fioleczka co do laktatora to sama sie nad tym zastanawiam.. Czytałam gdzieś ze tak jak kupić mozna ciuszki używane dla maleństwa i przecież je pierzemy itd, tak samo mozna kupić inne rzeczy np używany laktator, który i tak czyścisz i wyparzasz itd..
Sama szukam i patrze na ebay czy amazon na nowe i używane.. Zwłaszcza ze jeżeli chodzi o te drugie to laski często dają duzo "gratisów" bo im pozostawały albo wogole ich nie używały a to jest opłacalne czasem..
 
Lilija to super że nie masz cukrzycy. Jeden problem mniej:-)
Ja tez na nfz zawsze gazety o maluszkach dostaje. Tylko one jakoś mało przydatne dla mnie sa bo większość wiem:-)

Czekam na wieści od twojego prywaciarza;-)
 
Co do laktatora to przyjaciółka ma dzisiaj poszukać swojego którego w ogóle nie używała bo nie miała pokarmu także jeszcze się wstrzymam dopóki nie znajdzie go. Hmm ale mocno się zastanawiam nad organizerem do łóżeczka bo mamy mało miejsca i podoba mi się firmy munchkin
 
reklama
Lilija super !!!! to teraz tylko chcemy wiedziec co bedzie i bedzie idealnie :-)
My tez juz po wizycie. Mloda moja to jakas akrobatka, stopkami dotykala glowki :-):-) Lekarz nadal widzi szparke :-) A tak poza tym to mamy wreszcie zielone swiatlo bo lozysko sie cofnelo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-)
Szyjka ma 3,1cm wiec chyba dobrze :-) No i nie mierzyl niuni bo bez sensu, w czwartek polowkowe wiec wtedy bedzie dokladnie wymierzona.

Aaaaaa!! I schudlam kilogram co oznacza ze od poczatku ciazy przytylam tylko kilogram :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry