reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Mi brzuch nie twardnieje więc nie wiem co doradzić.A może to dzidziuś tak się wypycha że odczuwasz to jak twardnienie brzucha?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba miałaś rację teraz czuję że leży w poprzek a nie główka i wieczorne twardnienia przeszły Po tej zmianie pozycji trochę mnie bolał dół brzucha przy pachwinie ale już ok pewnie rośnie gwałtownie to i nacisk większy.
 
reklama
U mnie ta ciąża też bardziej skomplikowana ale w sumie i ja 10 lat starsza z Julcia 0 ograniczeń do 9 miesiąca sprzątałam ogarniałam ogród paliłam w piecu. W tej twardnienie brzucha parę razy krew w śluzie i lekarz kazał tylko leżeć . Parę tygodni temu pozwolił powoli lekko robić coś w domu obiadek dostarczam i odbieram córę że szkoły wyjdę czasami z pieskiem i muszę powiedzieć że jak zaczęłam się trochę ruszać to lepiej się czuję. Mąż pilnuje mnie abym nie przesadziła ale i Filip z brzucha czasami daje znać szczególnie przed Komunią że odpocznij. Śpię teraz wyśmienicie. Oczywiście z przerwami na siusiu Ale też mam więcej obaw których nie miałam w pierwszej ciąży. Może dlatego że siedzę w domu to wymyślam.
 
Kamila, u mnie różnica 13 lat i tez jest trudniejsza ta ciąża. W ciąży ze Starszym byłam spokojna i przekonana ze wszystko jest dobrze. Teraz tez jest inna świadomość, dużo więcej wiem, od poczatku pojawiały się nieprzewidziane okoliczności zagrażające maluchowi i to potęgowało mój strach o niego. Teraz martwie się tymi zbyt krótkimi kośćmi udowymi ale jestem umowiona na konsultacje do innego lekarza żeby to sprawdził. Ale tyle juz wytrzymalysmy to damy rade bo niedużo juz zostało. Za chwile będziemy czekały na nasze porody ;)
 
@kotomiś, czyli wynik w normie[emoji106]
Łóżeczko będę wstawiać na początku sierpnia, albo pod koniec lipca. Będziemy się przeprowadzać do nowego domu i dziś dostałam informację, że 13.06 będzie oddanie domu. Jeszcze musi wejść nasza ekipa wykończeniowa i mamy nadzieję, że do końca lipca się wprowadzimy.
Pozostaje się tylko modlić, że nie urodzę wcześniej...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam termin w drugiej połowie sierpnia więc pewnie na początku sierpnia na początek kołyska łòżeczko kupię pewnie tak w grudniu. Tyle co komoda już skręcona bo nie miałam gdzie się z ubraniami pomieścić a wszystkie sprzęty czekają w garazu. Nie skręcone w kartonach. Wózek tylko gotowy zakryty folią. A huśtawki i kołyski nawet nie wyjęłam z kartonów. Mam nadzieję że kompletne kupiłam też mała wanienkę z wkładką na początek a duża też czeka w garażu. Mała mieści mi się na pralkę więc stojaka nie trzeba a duża poczeka aż będzie siedział. Dostałam gratis do wózka to wzięłam
 
reklama
Ja właśnie dziś odebrałam łóżeczko, pościel, ochraniacze i organizer i już nie mogę się doczekać żeby to rozpakować i ładnie ustawić, ale wstrzymuję się przynajmniej do drugiej połowy lipca (termin mam na 11 sierpnia) :) Też nie mogę się doczekać kiedy ucałuję moją Zuzie :D ale dziewczyny już bliżej niż dalej :D
 
Do góry