reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Mnie po dluzszym spacerze puchna palce i nogi :/ juz obraczki nie nosze bo potem nie zdejme wgl. No i dziwna przypadlosc boli mnie lewa strona tylka czasem [emoji23] z forum na fb wyczytalam, ze to dziecko uciska jakis nerw

 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja na szczęście jeszcze nie puchnę...ale też dużo spędzam na zewnątrz skoro taka fajna pogoda jest.
A dziś się dowiedziałam że moja kuzynka też jest w ciąży...cieszę się bardzo że udało jej się zajść bo bardzo chciała.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja córka w niedzielę ma komunię a do tego egzaminy na koniec 3 klasy 2 z edukacji i z angielskiego. Dodadtkowo chodzi do podstawòwki muzycznej razem połączonej więc jeszcze w przyszłym tygodniu egzamin że skrzypiec. Masakra jakaś ile można wycisnąć na koniec roku z 9 latka. Więc wieczorem staram się na jakieś lody aby złapać trochę luzu. Dobrze to znosi nie narzeka ale ja przeżywam. Na szczęście po tym zielona szkoła i luz. Trochę się wieczorem gorzej czułam tak mnie ciągnęło na dole brzucha że aż pierwszy raz lekko pobolewało chyba mały na coś uciskał. Po nocy jest lepiej. Od wczoraj też jakbym miała ciężki brzuch na dole. Mały też się przestawił z ustawienia główka bo kopię na dole po bokach czyli leży na dole w poprzek więc zwalam swój dyskomfort na to.
 
Mam pytanko o opinię do mam że skurczami przepowiadającymi. Tak jak kiedyś pisałam wieczorem męczy mnie taki potem twardnieje brzuch już się nauczyłam że nospa na to nie pomaga tylko chodzenie. Więc sobie chodzę aż ustąpi. Leżenie go wzmaga. Nie e boli zupełnie tylko napięty. W środę byłam u 2 ginekologów bo u jednego na badaniu serduszka bo mój nie dysponuje takim sprzętem a potem u swojego po zwolnienie. Powiedziałam obu o wieczornym twrardnieniu brzucha. Pierwszy że to norma i skoro nie boli i przechodzi po ruchu to przepowiadający tym bardziej że z córką też tak miałam. Mój że to za wcześnie i na za długo drętwieje i brać nospe i wtedy leżeć ja mu na to że nospa na to nic nie daje a leżenie wzmaga i pomaga chodzenie bo wtedy odpuszcza i nie wraca. To lekarz że da na receptę rozkurczowy bo on nie chce żadnych skurczy w tym tygodniu. Ufam swojemu lekarzowi wiem że od początku miałam przygody z twardniejacym brzuchem i krew w śluzie co na pewno nie było prawidłowe i mój lekarz jest bardzo oblegany bo bardzo dba o pacjentki i ma bardzo mało strat ciąż bo na wszytko dmucha i za to też go wybrałam z drugiej strony nie wiem czy szprycować się dodatkowymi lekami skoro 5-10 minut chodzenia załatwia sprawę.
 
Niestety ja Ci nie pomogę, bo mój problem z twardniejącym brzuchem zniknął po zażywaniu magnezu (biorę codziennie po śniadania jedną tabletkę). Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że skoro chodzenie pomaga to chyba lepsze rozwiązanie niż faszerowanie się chemią. A skoro z maleństwem wszystko w porządku to też nie ma się co stresować ;)
 
Hejka, spokojnie na forum.
Ja się nie odzywam, bo coś ostatnio doła podłapałam. Jakoś ta ciąża mi nie służy, w poprzedniej czułam się dużo lepiej. Wciąż zmęczona i bez chęci do robienia czegokolwiek... Czemu nie można dziecka u bociana zamówić?[emoji12] I jeszcze czuję się taka wielka z ogromnym brzuchem, jak słoń...

Mnie brzuch rzadko twardnieje, biorę magnez profilaktycznie. Nie pomogę, ale chyba też nie faszerowałabym się lekami.

@kotomiś daj znać jak glukoza wyszła.

@Kamila198234 powodzenia dla córki z egzaminami, a komunia będzie super.[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Doriq, ja w poprzedniej ciąży tez czulam sie duuuuzo lepiej, nie wymiotowalam, nie miałam mdłości, krwawień, kwriakow, dziecko swietnie rosło
A teraz ciagle pod górkę
Ciężko juz nam teraz będzie, bo brzuchol coraz większy plus temperatura, mocno dadzą nam w kość
Ale wiemy przeciez po co to wszystko! Czekamy na nasze Skarby :biggrin2:
 
96-116-105 wiec nie iest chyba najgorszej ;)
W te upały dużo latałam po mieście, brak apetytu więc malo jadłam wiecej piłam i dziś w moczu wyszły ni ketony. Dostanę bure w pon jak nic od ginki...
 
reklama
Mi brzuch nie twardnieje więc nie wiem co doradzić.A może to dzidziuś tak się wypycha że odczuwasz to jak twardnienie brzucha?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry