reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hej dziewczyny, ja z lipcówek :) czy ktoras tutaj zastanawia sie nad pobraniem i przechowywaniem krwi pepowinowej ? :) nie nie to zadna reklama :) poprostu my sie zdecydowalismy i gdyby byli tu tez tacy zainteresowani to prosze odezwijcie sie do mnie na prv, ja dostane znizke na kolejny rok przechowywania a wy 200 zl rabatu przy podpisaniu umowy/ a to duzo :) z gory dziekuje i zapraszam na prv jak co :) katja.
 
reklama
Vercia, ja chodzilam do liceum ekonomicznego i dla mnie to był horror połączony z koszmarem :growl:
Kocham moja prace w szkole, bo uwielbiam prace z dzieciakami.
Pracuje w 0-3. Dzieciaki mam wspaniale. Nikt takich nie ma :-) :) Teraz mam druga klasę wiec w trzeciej dostaną innego nauczyciela. Przykro mi się z nimi rozstawac ale zawsze będę miała jakąś klasę i ten dylemat. Dzisiaj im powiedziałam ze od jutra mnie nie będzie, to niektóre plakaly :hmm:
Chciałabym wrócić jeszcze w tym ostatnim tygodniu roku szkolnego zabrać ich na lody i pożegnać się. Jak wszystko będzie dobrze to tak zrobię.
 
No tak tez chcialam od 1-3 [emoji14] bo pozniej to juz lobuzerka :D w gimnazjum bym nie chciala wgl uczyc, wspolczuje tym nauczycielom.. nie moga nic zrobic, a te dzieciaki maja prawo do wszystkiego... smutne..

 
Tez bym nie chciala uczyć starszych dzieciaków. W tym roku miałam zastępstwo w szóstych klasacgh z plastyki. Koszmar. Za stare dla mnie te dzieciaki, takie niesympatyczne :p
A moje to takie przytulaśne są, kochane. W gimnazjum to juz w ogóle bym nie chciała. To jest nie moja bajka.
 
Dziewczyny nie mam siły robić zdjęć. Wstawie linki. Pierwszy do wkładki dla niemowlaka Link do: Bloom Snug Wkładka dla niemowląt | Bociek.eu
Drugi do krzesełka i jak zjedziecie w dół jest pokazane krzesełko z wkładką dla małych dzieci i filmiki.
Link do: Bloom Fresco Chrome Giro Krzesełko dla dzieci + zestaw wkładek | Bociek.eu

Ja ani nie mogłabym pracować w rachunkowości, bo to strasznie nudne, ani być nauczycielką, tu z kolei trzeba być cierpliwym. Fajnie,że jest tyle możliwości zawodowych i każdy może znaleźć coś dla siebie[emoji12]

Ja zamierzam pracować do 6.07. ,oczywiście jak wszystko będzie dobrze. Na razie się dobrze czuję, więc luz, a w domu nie wiem co bym robiła.

@luska1979 wstaw zdjęcie wózka jak już dostaniesz.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny
To mój pierwszy dzień na zwolnieniu. Gdybym jeszcze mogla pospać to juz w ogóle bylby luksus. Ale muszę wstać synowi śniadanie zrobić i wysłać go do szkoły. Na szczęście wystarczy jak w staje o 7 :D
Oczywiście okazało sie ze koszulki z ubiegłego roku za male i trzeba na zakupy pojechać.
Miłego, słonecznego dnia :)
 
No i po badaniach serducha Robię je u innego gina bo ma do tego sprzęt a popołudniu lecę do swojego. Młody rośnie jak na drożdżach z USG ponad 2 tygodnie starszy. Waży 1080g a 3 tygodnie temu ważył 620. Przyłapaliśmy go z noga w buzi już taki słodki pulchniaczek. Wszystko z serduszkiem dobrze inne narządy ok. Usta ma duże po tacie to też fajnie. Różnica totalna dzisiaj zobaczyłam nie już taką małą kruszynka tylko takie bobo Ułożył się grzecznie główka w dòł.
 
A mój ostatnio ważył tylko 930, ale pocieszam się ze nadrobić. Koleżanki córeczka miesiąc temu w 29 tyg ważyła 1050 a dzisiaj po czterech tygodniach 2395! Teraz nasze Skarby będą szybko przybierały. Oby!
Przed chwilą zjadlam kilo truskawek na raz wiec wyglądam jak w 9 a nie 7 miesiącu ciąży :tak:
 
reklama
Do góry