reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@aneczqa fajne, ale ponoć starszym dzieciom nie jest wygodnie zazwyczaj, więc dla maluchów jak najbardziej, a potem sprzedać. Ale musisz mieć jeszcze dodatkowe akcesoria dla maluszka , żeby wygodnie było.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Doriq mój też leży w poprzek...po prostu się ciągle przekręca.Jeszcze ma na to miejsce.
Vercia tak..trochę półśpiochów,trochę pajacyków i śpiochów z kaftanikami.
Aneczqa no spora różnica wieku będzie u Was...u nas 5 i 7 lat.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie juz bryka zamówiona, za miesiac dojedzie :D mąż juz chcial ze sklepu wyjsc bo sie nie moglam zdecydowac [emoji23] w koncu padlo na milu kids starlet [emoji1] tylko gondola mi sie wydawala troche waska, znowu wozek z riko byl gorzej wykonany moim zdaniem.. eh ja to zawsze mam problem z dokonaniem wyboru [emoji31]

 
Ostatnia edycja:
Vercia, od jutra mam zwolnienie lekarskie, co nie znaczy ze mam wolne bo musze pracować w domu tzn zamknąć rok szkolny, zrobić świadectwa, diagnozy, dyplomy, dzienniki...
Lekarz juz kazał mi iść ale miałam jeszcze parę spraw do załatwienia w szkole i dlatego dopiero od jutra. Przykro mi było zostawiac moich uczniów :zawstydzona/y:
Ale musze pomyśleć o swoim Skarbenku

doriq, śliczne krzesełko :)

Luska, dużą różnica u mnie będzie, 13 lat, ale juz nie możemy doczekac sie Małego :)
 
@aneczqa wspolczuje [emoji53] ja tez kiedys planowalam zostac nauczycielka, albo przedszkolanka [emoji14] ale skonczylam Rachunkowosc i w zawodzie nie pracuje puki co, bo wszedzie biora na staz za 1400 zl.. a z mezem budowac sie chcemy.. no to z 1400 nie odloze [emoji53] no i w ksiegowosci tez odpowiedzialnosc duza.. siedzialam jakis czas na zastepstwie macierzynskim, jak dla mnie nudna robota [emoji14] i nie nawidze pracowac tylko na rano [emoji35] 3 zmiany sa ok [emoji1]

 
Ja też kupuje od rozmiaru 50 ciuszki...moje dziewczynki mimo że w 42 tc.się rodziły to krótkie były...49 i 50 cm.
Doriq śliczne ciuszkina wyjście.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też jeszcze pracuje...do końca czerwca planuje.Ja porodem wcześniejszym raczej nie jestem zagrożona.Mimo pracy mam nadal rekordowej dł.szyjkę 6 cm i 2 porody wywoływane w 42 tc.
Ja jeszcze też nie wiem co założę na wyjście ze szpitala.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wczoraj wózek zakupiłam.Mam nadzieję że szybko dojdzie.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry