reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A ja przestałam się już wazyć. Nie chce psuc sobie humoru. U nas ostatnio cały czas są jacyś goście. Jutro przyjeżdżają dziadkowie i ciocia.
Zoja od wczoraj śpi w dzień dwa razy po 1,5godziny. Chyba tak ja mecza te wizyty;-) ;)

Katarek cały czas jest. Ale wydaje mi się że coraz mniejszy.

Olgierda, jak Staś?

Ania, ale jesteś dzielna z tym karmieniem. Mnie na razie Zoja jeszcze nie ugryzła.
 
reklama
Apropo drewnianego gryzaczka, to teraz mogę napisać że jest on ulubionym Zoi. Tylko do niego chetnie wraca.

I bardzo lubi się bawić kostkami z różnymi strukturami.
 
Odczuwacie jakieś skutki ciąży w ciele? Mnie boli noga ostatnio, chyba coś mam z kręgosłupem, dzisiaj po spacerze nie mogłam chodzić po domu. Jak chodzę na wysokich butach to jeszcze idę, ale na płaskich to ciągnie mnie ból przez całą nogę. Chyba ucisk na nerw... :(
Ja jak na razie nie. Natomiast ręce mnie bola od noszenia córuni. A nosić mam co :biggrin2:
 
Kamila, można je mieszac z woda, mlekiem mamy, modyfikowanym, owocami! Rewelacja!
Ja zlamalam wszelkie zasady. Po spacerze zrobilam mu kaszke na moim mleku, wymieszalam ze sliwkami ze sloika i ...zjadł cala miskę!:szok: Nie dosc ze nie dalam pojedynczo kaszki i śliwek to porcja tez dużą...Ale tak mu smakowalo :wink: Potem wypił z piersi tyle co zwykle.
 
anitek, ja tez nie chce się ważyć, tez dbam o swoje samopoczucie :wink:
A zoja ma ząbka? Tez SI zastanawiam nad drewnianym gryzakiem.
 
Filipowi średnio smakuje jedzonko krzywi się. Może potrzebuje wiecej czasu. W czwartek szczepienie. Słyszałyście o aferze ze szczepionkami
 
Tez czytalam...brak slow.

Kamila, ale marchewka Filipowi smakowala? To może spróbuj zestawów z marchewka? Np marchew i ziemniak, pozniej- marchew, ziemniak, kalarepka itd.Olkowi tez nie wszystko smakuje.
Martwilam się o te kaszke bo dzięki mleku była slodkawa (sprobowalam:p) ale czuc bylo posmak jakby otręby pszenne, cos w tym stylu ;)
 
reklama
Acha, Kamila, ta kaszka na moim mleku była bardzo gesta na poczatku a pod koniec zrobiła się rzadka. Ale spokojnie można karmić łyżeczka .
 
Do góry