reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Co tu taka cisza?
My właśnie jesteśmy na placu zabaw i przeżywamy fascynację piaskiem.
Staś średnio śpi od kilku dni. Bolą go ząbki i mocno płacze w nocy nie może spać...też chodzę niewyspana. No ale za to pogoda nas rozpieszcza. A co U Was?
 
A u nas ok. U nas fascynacja bańkami mydlanymi. Dziewczyny, jak myślicie, czy to coś znaczy że mój synek każe mi czytać po 20 razy dziennie książkę Rozbójnicy? :p
 
A u nas ok. U nas fascynacja bańkami mydlanymi. Dziewczyny, jak myślicie, czy to coś znaczy że mój synek każe mi czytać po 20 razy dziennie książkę Rozbójnicy? :p
Ciesz się Fi nie lubi słuchać książek chyba że są zwierzęta do naśladowania.

Na perfekta opanował wchodzenie na wszystkie łóżka i kanapy w domu więc strach nawet na minutę zostawić. Najlepiej lubi jednak jak ktoś siedzi to wchodzi i siada obok.
 
Zupełnie zapomniał o gadaniu tylko po swojemu dużo opowiada. Jutro szczepienie a w piątek 1 raz idziemy na Gordobki- zajęcia muzyczne. Wtorek biiderka. Trochę stawia 1 nogę do środka ale nie przejmuje się na zapas. Siedzi teraz po 2-3 godziny z babcią i świetnie się dogadują. Spanie w łóżeczku super. Zero płaczu sam zasypia a my szykowaliśmy się jak na wojnę.
 
Ciesz się Fi nie lubi słuchać książek chyba że są zwierzęta do naśladowania.

Na perfekta opanował wchodzenie na wszystkie łóżka i kanapy w domu więc strach nawet na minutę zostawić. Najlepiej lubi jednak jak ktoś siedzi to wchodzi i siada obok.
Za chwile nauczy się bezpieczniej schodzić. Olek ustawia się dupka do wyjścia, spuszcza jedną nogę, potem druga i już jest na dole:p
 
Zupełnie zapomniał o gadaniu tylko po swojemu dużo opowiada. Jutro szczepienie a w piątek 1 raz idziemy na Gordobki- zajęcia muzyczne. Wtorek biiderka. Trochę stawia 1 nogę do środka ale nie przejmuje się na zapas. Siedzi teraz po 2-3 godziny z babcią i świetnie się dogadują. Spanie w łóżeczku super. Zero płaczu sam zasypia a my szykowaliśmy się jak na wojnę.
Mój starszy też tak stawiał i też byłam u ortopedy ale powiedział że do dwóch lat ma prawo. Ja bym nawet teraz nie zauważyła że mały źle cis ustawia bo on jeszcze tak pokracznie chodzi, chociaż bardzo pewnie.
 
reklama
Staś też już chodzi. Trochę chwoejnie ale sam. Byliśmy dziś w Ikei i sam wędrował po alejach. Umie miękko ładować jak się przewraca. Ładnie też schodzi tyłem ż łóżka ale to już od dawna.
Słuchajcie pomocy. Straszne mamy placki czerwone takie chropowate na zgieciu pod kolanami, z tyłu szyi, na posladkach. Cały czas się drapie. Smaruje sudokremem, balsamem, kapie w oleju i nic nie pomaga. Nie wiem nawet czy nie jest gorzej. Macie jakiś pomysł co to może być?Bo jak nie przejdzie to pójdziemy do lekarza. To już trwa kilka dni.
 
Do góry