reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A ja nie mam przeczucia. Zero, nic... Jakoś tak dziwnie.
Moje chłopaki mówią że chcą pindolka ale nie wiem. Nic mi ta ciąża nie przypomina ani a syna ani na córkę
 
reklama
Ja w tej ciazy tez nie mam przeczucia, az dziwnie bo w poprzednich ciążach miałam przeczucia, ktore sie potwierdziły ;). P. z synkiem obstawiają chłopaka, wiec ja dla przeciwwagi obstawiam z córka dziewczynkę ;).
Ja z mdłościami mam dziwnie, jednego dnia sa, innego nie, ale jesli mnie mdli to przewaznie rano, choc po południu tez sie zdarza. Za to codziennie męczą mnie wzdęcia i gazy :sorry2:. Nawet nie sadzilam, ze to moze byc takie upierdliwe i krępujące. Ta ciąża w ogole jest inna od poprzednich, objawy mam o wiele bardziej nasilone i szybko sie zaczely. Zanim zrobiłam test to juz zaczynałam sie inaczej czuc i po raz pierwszy miałam przeczucie, ze to to, mimo ze ciąża zupełnie nieplanowana.
 
Ja jestem w 9 i mam problem z dopieciem się w spodniach. Stawialam gdzieś foto. Kupiłam ciążowe bo myślę że za 2-3 tyg będą niezbędne☺.ale tak jak dziewczyny mówią - to u mnie 3 ciąża. W pierwszej długo wypatrywałam, ale w drugiej pojawił się szybko i ruchy szybciej czułam i teraz widzę że jest podobnie.Ale życzę nam cierpliwości. Wszystkie będą tak samo piękne.
 
To gdzie ta dzidzia się mieści jak nie mialyscie brzucha do taki osiągów? haha [emoji14]

Dzisiaj o mały włos nie kupiłam w Pepco body dla maluszka... oczywiście bardziej mi się podobały dla chłopczyka niż dziewczynki...
Chciałabym chyba bardziej chłopczyka... [emoji16]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z poprzedniej ciąży mam zdjęcie z brzuszkiem z 8 marca - pamiętam dokładnie. Także też okolice nawet później niż 18t. Ale potem urósł błyskawicznie. Niektóre kobiety mają małe brzuszki a dzieciaki normalne po 3,5 kg. Może taka Twoja uroda.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam po drzemce [emoji13]
Ja czuje synka.
Wzdęcia mam tez i cieżko mi usiedzieć cały dzien w pracy z klientem bo czuje jak pękam...
Mdłości mam niewielkie z rana i wieczorem i okropny głód o każdej porze dnia i nocy. Wcale mi nie jest zle z powodu braku mdłości. Moze w poprzedniej ciazy sie naZygalam na całe zycie juz... Uhhh


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przytaszczyłam od teściowej ciuchy ciążowe po szwagierkach. Normalnie zonk bo spodnie jednej w których chodziła w 6 miesiącu są mi na styk w dooopsku, ale w brzuszku luz. Tyle że ona zawsze filigranowa była. Są też spodnie na słonia po drugiej szwagierce także dam radę :D coś jednak muszę dokupić na teraz.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry