reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hej u nas też piękne słońce i cieplutko że wyszłam na podwórko psom rozłożyć matę na słońcu w krótkim rękawie no po prostu chce się żyć! [emoji295] [emoji295] [emoji5]

@dzag82 tak myślę że teściowa po prostu pogodziła się z losem że jej ukochany synek nie ma w planach innej żony ;) Ja zawistna i pamietliwa nie jestem więc przymykam oko na wcześniejsze lata i mam nadzieję że teraz naprawdę będzie tak fajnie i normalnie na dłużej niż tylko czas ciąży :)

@Tylkaa super że wszystko okej na wizycie :) a z infekcja raz dwa się uporasz no taki nasz urok teraz że czepiają się nas różne cholerstwa

@GuaRaNa na Ciebie dobrze działał ten Dopegyt? W sensie obniżał/stabilizował Ci ciśnienie? Ja mam teraz 1tab 2x dziennie jedną rano jedną wieczorem. Ciśnienia mierze przed tab i godz po. Przed mam podwyższone tak jak zwykle, godz po obniża ale bardzo nieznacznie a potem mam skok i takie duże wartości ciśnienia jakich nie miałam przed tabletkami, potem po tab obniża ale to już zazwyczaj jest i tak powyżej normy :/ chyba szpital mnie nie ominie :/

p19uflw1jarcljhd.png
 
reklama
@klusek buciki proste i bardzo ładne :)

@marii19, @Anula2206 dokładnie lekarz powiedział ze w ciazy to się bardzo często zdarza i nie ma się czym martwic :)

Kolejna wizyty równo za 3 tyg na polowkowe już mówł ze bedzie dłuższe :) będę wtedy w 20+2 i może moje podejrzenia do ktosia w moim brzuchu się potwierdza ;)
 
kurna co z tego, że ciepło. Co z tego, że świeci słońce, co z tego, że... No właśnie. Odkąd wstałam uderzyła mi do łba jedna myśl. Mam dość. Już nie mogę...
Nie mogłam spać do 2. Jak już się położyłam musiałam lecieć do łazienki. Zbiłam sobie tyłek na schodkach od antresoli i w ostatnie chwili dopadłam kibelek. Po 30 min doczołgałam się do łóżka i zasnęłam tylko po to by budzić się co godzinę. Rano o 8 wstałam na dobre tak połamana, że szok. Jakby mnie przejechał kilka razy samochód, potem walec, jakiś debil po mnie przeszedł a potem wywalił z 3 piętra przez okno. Mam suchą skórę i nawet nie mogę położyć na twarz kremu nawilżającego bo szczypie... Nie wspominając o makijażu co zakrył by plamki czerwone na twarzy. Nie mam nadal ochoty na sex... Jestem wymęczona i niewyspana do tego stopnia, że robiąc śniadanie po prostu się rozkleiłam i tak zostało. NIE LUBIĘ TEGO STANU, NIE UMIEM SIĘ NIM CIESZYĆ, MAM DOŚĆ...

CHCĘ SIERPIEŃ...
 
@kotomiś tulam Cie rozbita kruszyno :* mialam taki sam stan jak w sobotę wyszłam do drugiego pokoju po gownoburzy mojego ojca. Milion pytan czy jestem dobrą matką, czy sobie poradzę, ze boje sie porodu etc itp.... Spokojnie to minie, teraz jest gorzej ale na pewno nie będzie źle przez całą ciążę :*
 
Przepiękna pogoda! 10 stopni, trochę słońca, w końcu zero śniegu. Super! Byłam w pracy w odwiedzinach, nawet poniedziałam dobre 2 godziny ;) Wiosno - witaj! :D

@luska1979 Jakaś Polska komedia "Po prostu przyjaźń". Nawet nie wiem czy dobre, dostałam 2 darmowe zaproszenia z racji bycia nauczycielem i żal nie skorzystać ;)

@dzag82 Co do aut to kiedyś znajomy miał Sharana i to na prawdę wielkie auto w środku. Takie bardzo szerokie, więc 3 dziecięce fotele wejdą na bank. Z tego co pamiętam to 2 fotele z tyłu były dostawie w razie potrzeby więc i bagażnik duży. Auto chyba swoje lata ma więc można kupić niedrogo.

@Tyllkaaa Super, że wizyta udana ;)

@kotomiś Boże biedna jesteś.. Dużo cierpliwości w takim razie życzę :* Śpij ile się da.. Korzystaj z każdej drzemki..

 
Kotomiś, jednym słowem siedem nieszczęść :sorry2:. Trzymaj się. Jutro pewnie będzie już lepiej :tak:

Klusek, o tak mi się podoba do komunii!! W albach, wszystkie dzieci podobnie. A nie jakieś kurde firanki i loczki... No kto to widział. Jak cygańskie dzieci. Wieś tańczy i śpiewa. Alby są urocze i poważne jak na taką chwilę przystało. Podoba mi się jak parafie decydują się na takie stroje, dla wszystkich dzieci takie same, i w doopie mam niezadowolenie szurniętych rodziców, co wesele dziecku chcą wystawiać.

No, machnęłam wszystkie okna. Co prawda tylko z zewnątrz, ale to i tak 3/4 brudu, więc już jest lepiej. Jutro pokonam środek, wypalcowany przez szarańczę. Jeju, jak cudownie na dworze!!
 
Witajcie poniedziałkowo ☺
Ja dopiero z pogawędki od przyjaciółki wróciłam o 9:00 wyszłam,wróciłam na obiad a co tam :-D
Udanych wizyt dziewczyny :happy:
 
Kotomis mi niedawno przeszlo. Codziennie czulam to samo. Juz sie sama lapalam na myslach po co mi dziecko. Ze juz nie chce bo zle sie czuje.
Przejdzie. Uwierz

Wspolczuje Ci z antresola. Ja lapie sie na tym ze gibie sie czasem. W nocy chodze rozkrokiem zeby dojsc do wc. Lapie tak stabilnosc
 
reklama
Do góry