reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Jutro okaze sie czy bede z wami. Kupilam dzis juz test jutro zrobie bo okres wypada mi w niedziele. Kusi mnie juz zeby zrobic ale poczekam

Trzymamy kciuki :) Mi udało się doczekać do dnia @ i w związku, że to były moje urodziny i szykowała się alkoholowa imprezka - wolałam zrobić test - wyszedł negatywny.
Zrobiłam dzień później rano i... pokazały się dwie kreski :)
Miała wątpliwości co do tego, czy się uda bo... w międzyczasie okazało się,. ze mój mąż ma wirusowe zapalenie prostaty...
 
Jutro mam wizyte dziewczynki! :) trzymac kciuki. Na usg powinno widac sam pecherzyk ciazowy, nic wiecej chyba?
Dzisiaj 4t 6 d, wlasnie powinna mi sie konczyc miesiaczka.
 
Jutro mam wizyte dziewczynki! :) trzymac kciuki. Na usg powinno widac sam pecherzyk ciazowy, nic wiecej chyba?
Dzisiaj 4t 6 d, wlasnie powinna mi sie konczyc miesiaczka.
Tak, tylko pęcherzyk :) Też mam fotke pecherzyka w 5t2d, a z 1 ciąży 4t6d. Już się nie mogę doczekać fasolki z środku [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ktora ciaza u was? U mnie trzecia mam 2 dziewczynki Emilka 5 lat i Natalka 1,5 roku. Przed swietami planuje isc do lekarza
 
Moja druga, mam Anitke 1,5 roku. Do lekarza ide 5 grudnia, z tego co wyliczylam to termin bedzie na 03.07.18 :-)
madzia0-1 teraz pasował by chłopczyk dla odmiamy po dwóch dziewczynkach :-)
 
reklama
Do góry