reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

:-) :)Dobry ! Obudziłam sie z bólem głowy,No lepiej byc nie mogło. Zrobiłam sobie kakao i teraz mały łobuz szaleje w brzuchu tylko czuje jak sie odbijaod ścianek macicy:laugh2:
Co do NFZ to sie nie wypowiadam, porażka i tyle ! Jak pojechałam na wizyte do pediatry z dzieckiem co miało 40 stopni to kazali mi czekać w kolejce i przepuszczać jakieś babcie po recepty! Jak zrobiłam awanturę to łaskawie mnie wpuszczono No sorry dziecko leci mi na rękach dosłownie a ludzie udają źe nie widza tak jak Panie pielęgniarki które kazały mi czekać ..

Czy Wy tez tak nisko czujecie ruchy ,na lini bioder a nieraz jeszcze niżej? Nie wiem czy to złudzenie czy rzeczywiście tak nisko kopie malusźek



To jest możliwe, moja dzidzia właśnie tak na samym dole na nóżki i na usg widziałam jak wywijała, ale z racji tego, ze to moja 1wsza ciąża i mam łożysko na przodzie to nie czuje tego.


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
reklama
@Ewka34 to dzies tydz różnicy ,przy dobrych wiatrach sie spotkamy ;)
Jak wrażenia ze szpitala w Wolsztynie? Ty już masz jedno dziecko?
Ja rodziłam dwa lata temu na starej porodowce-Zenon odbierał poród i wspominam to dobrze
 
@Ewka34 to dzies tydz różnicy ,przy dobrych wiatrach sie spotkamy ;)
Jak wrażenia ze szpitala w Wolsztynie? Ty już masz jedno dziecko?
Ja rodziłam dwa lata temu na starej porodowce-Zenon odbierał poród i wspominam to dobrze
Ja nawet nie pamietam kto odbieral hyhy wiem ze taki starszy gosc,Zenek napewno nie ,bo chodzilam wtedy do niego jakis czas ale nie wspominam tego mile ;) mnie wkurzal :D ogolnie szpital spoko mialam przezwisko u pielegniarek i salowych "śmieszka" :D jak bedzie teraz,zobaczymy :D
 
Ojoj ale się rozpisałyście :) pół godziny Was czytałam :D
Od 5 rano nie mogę spać, mała szaleje w brzuchu sobie. Do tego jestem głodna i chyba coś zjem :)
U mnie ruchy w różnych miejscach. Raz wyżej raz niżej. Brzuch zaczyna być napięty i się świecić, wyrzuca już mocno do przodu. Niedługo pęknę mam takie wrażenie :D
Mam nadzieję że dziecko nie będzie za duże bo nie urodzę chyba :/ tatuś jest dość wysoki a ja drobna.
 
Ojoj ale się rozpisałyście :) pół godziny Was czytałam :D
Od 5 rano nie mogę spać, mała szaleje w brzuchu sobie. Do tego jestem głodna i chyba coś zjem :)
U mnie ruchy w różnych miejscach. Raz wyżej raz niżej. Brzuch zaczyna być napięty i się świecić, wyrzuca już mocno do przodu. Niedługo pęknę mam takie wrażenie :D
Mam nadzieję że dziecko nie będzie za duże bo nie urodzę chyba :/ tatuś jest dość wysoki a ja drobna.
U nas podobnie ja malutka 160 cm,a maź 2m ;) synek był spory bo prawie 4kg i 60 cm długi;)
 
reklama
Tak się zastanawiam odnoście połówkowego, ile czasu wam na nich zeszło? Gdzieś czytałam ze jak trwają krócej niż 40minut to lekarz się nie przyłożył, moje prenatalne trwało 15 min bo dzidziuś się super ułożył, chyba pozycja i współpraca dzidziusia tez się liczy, płace za to 230zl nie chce żeby lekarz to robił na lapu capu...
 
Do góry