reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
@agazgaga oby tak było ! 😊❤️
Dziewczyny, jak tam się trzymacie ? Ja dzisiaj mam jeden z gorszych dni 🤷🏻‍♀️ Jest raz lepiej raz gorzej 😅
Ale zauważyłam pewna zależność 🤔 jak jest upalny dzień to mój synek mniej ma ochotę na rozrabianie w brzuchu, a jak temperatura lepsza to i on bardziej aktywny 😅 czy wasze maluchy tez tak maja ?
Jutro idę na spotkanie z prywatna położna do szpitala 🤭 ciekawe jak to będzie 😁 im bliżej sierpnia tym więcej emocji 🙀
 
@agazgaga oby tak było ! 😊
Dziewczyny, jak tam się trzymacie ? Ja dzisiaj mam jeden z gorszych dni 🤷🏻‍♀️ Jest raz lepiej raz gorzej 😅
Ale zauważyłam pewna zależność 🤔 jak jest upalny dzień to mój synek mniej ma ochotę na rozrabianie w brzuchu, a jak temperatura lepsza to i on bardziej aktywny 😅 czy wasze maluchy tez tak maja ?
Jutro idę na spotkanie z prywatna położna do szpitala 🤭 ciekawe jak to będzie 😁 im bliżej sierpnia tym więcej emocji 🙀
Moj tez raz ruchliwszy a raz mniej ale przyznam ze nie zwracalam uwagi ze od pogody to zalezy heh ale cóż sie dziwic jak my sie gotujemy żywcem a co dopiero dzieci pod warstwami niczym pod kołdrą w samo lato😂😂😂 jak dzis masz gorszy dzien to jutro bedzie lepszy😉😉 dzis z rana przywitala nas paskudna burza🌩🌧
Trzymam kciuki żeby do wieczorka Ci sie poprawilo😉😉 może 🍫🍪🍩🍧poprawi Ci nastrój 😆😆
 
U nas też zmiennie 😉 Dzisiaj mam w brzuchu meksykańska fale czyli junior w dobrym humorze 😂 Ale faktycznie jak jest bardziej gorąco to nie ma takiej ochoty na harce. Mi się coraz gorzej w nocy ułożyć do snu. Strasznie rwą mnie więzadła w podbrzuszu jak się przekręcam z boku na bok i automatycznie mnie to wybudza. Ale staram się odbić sobie w miarę możliwości drzemką w dzień 😜 Niech moc będzie z nami ✌️
 
A za Wami też lata stado komarów ????
No za mną to jak sie pokaże na dworze to mam wrażenie ze z całego miasta czarna chmura komarów zapierdziela!!!!
Nawet teraz siedze w domu i juz w przeciągu 5 minut zabilam 2!! Lampka, odstraszacze, cuda wianki a one wychodzą nie wiadomo skąd!!! Pogryziona tak jestem że szok!!!
Nie dość ze nogi puchna to bąble czerwone!!!
😱😱😱
 
@Mystic87 ja mam identycznie ! Wyjdę na ogród, a już za minutę obsiadają mnie rożnej wielkości komary 😖
Wiecie może czy można się czymś psikać ? To jest nie do wytrzymania ! Nie można spokojnie nawet chwile w ogrodzie posiedzieć 🤬
 
U mnie pojedyncze egzemplarze komarów więc narazie jest spoko, ale jakieś wielgaśne 😱 Podejrzewam że to komarzyce i tutaj dopiero się to wylęga więc za wczasu zaopatrzę się w jakiś OFF. Póki co mamy siatki w oknach ale to bardziej że względu na kotazeby nie wyskoczyl
 
@Mystic87 ja mam identycznie ! Wyjdę na ogród, a już za minutę obsiadają mnie rożnej wielkości komary 😖
Wiecie może czy można się czymś psikać ? To jest nie do wytrzymania ! Nie można spokojnie nawet chwile w ogrodzie posiedzieć 🤬
Podobno, ze olejek lawendowy działa cuda i mucha czyt. Komar nie siada 😅
 
reklama
U mnie też pełno komarzyc tych wielkich. I namolnych much!!
Mnie to już coraz więcej boli. Nogi, plecy, pachwiny.
No i tej lęk przedporodowy mnie nie opuszcza. Masakra nie mogę z tego wyjść ;). Czasami jak sobie pomyślę o tym to normalnie ręce mam mokre i mi się źle robi. Wykończe sie. 11 lipca mam wizytę. A 15 sesję :)
 
Do góry