reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dziękujemy za życzenia mamie roczniaczka, dla maluszka niedługo sto lat.
Upał i duchota okropne, cięzko coś robić a leżenie nie wygodne. Zresztą im więcej leżenia tym więcej cięzkich myśli w głowie. Byłam na wizycie i mój stwiedził... niunia grubo ponad 4kg się zanosi... Jestem w szoku, bo przytyłam 7kg, a termin 23.08, zresztą poprzednie dzieci miały po 3100, 🧞‍♀️ a Wam co się szykuje? udanego wieczoru, Aga
 
reklama
Dziękujemy za życzenia mamie roczniaczka, dla maluszka niedługo sto lat.
Upał i duchota okropne, cięzko coś robić a leżenie nie wygodne. Zresztą im więcej leżenia tym więcej cięzkich myśli w głowie. Byłam na wizycie i mój stwiedził... niunia grubo ponad 4kg się zanosi... Jestem w szoku, bo przytyłam 7kg, a termin 23.08, zresztą poprzednie dzieci miały po 3100, 🧞‍♀️ a Wam co się szykuje? udanego wieczoru, Aga
Ja dam znać za tydzień, po wizycie jaka będzie waga ;). Ale moja dr mówiła że siostra dogoni wagę brata (3820g) albo i lepiej ;). No chyba że urodze szybciej. Kurde aż tyle za dnia nie robię A wieczorami nie mam siły chodzić. Nie wiem co jest. Mam problem np żeby stopę od ziemi oderwać bo czuje mega ucisk. Dziś był spacer to już tak powoli chodzę. Jejus jak ja się boję, że już coś się zaczyna dziać. Chyba potrzebuje takiego jednego dnia gdzie sobie będę leżała i nic nie robiła.
 
Dzień dobry ☀️
Ja się wczoraj właśnie nie odmeldowałam żeby nie narzekać 😁 Przedwczoraj biegałam, robiłam, basen był i wszystko możliwe. Normalnie jakby mnie miotłę podali to bym chyba odfrunęła 😂 a wczoraj dętka dziurawa... Każdy ruch wiązał się z fizycznym i psychicznym bólem 🙈

Na komary zasadziłam na całym balkonie lawendę 😁 No i ja się smaruję olejkiem w nocy jak nie mogę zasnąć. Położna mi doradziła i działa na mnie. I jak normalnie te cholery zżerają mnie żywcem...tak (odpukać!) w tym roku zdecydowanie jest lepiej 👍

Dzięki za życzenia! I najlepszego dla Was!
 
Wow! 4,5 kg 👍 respekt!
Wygląda na to, że nasza Najmłodsza będzie również najdrobniejsza 😁 przynajmniej na forum! Spodziewam się wagi ok. 3 kg 😁 tak myślę 🙃
Aż się nie mogę doczekać jak już się zacznie. I będziemy porównywać "szacunki vs rzeczywistość" 😜

Już pomalutku mam wszystko... Tylko jeszcze jakiś ogar muszę zrobić. Bo mnie objętość tego "wszystko" zaczyna przerastać i nie wiem gdzie z tym całym"dobrem" się podziać 🙈😂 Polish_20200703_090124599.jpg
Pieluch, pieluszek, chusteczek, laktator, podkłady dla mamy, podpaski wielkości deski surfingowej 😱 i oczywiście wiele, wiele innych. Za to muszę się pochwalić że już wszystko poprane i poprasowane 😁✌️😁 wreszcie ✌️
 
Ja muszę zobaczyć co potrzebuje i zamówić. Nie mam nic gotowego. Dopiero wczoraj wróciliśmy z urlopu i możemy zaczynać 💪🏼
 
Wow! 4,5 kg 👍 respekt!
Wygląda na to, że nasza Najmłodsza będzie również najdrobniejsza 😁 przynajmniej na forum! Spodziewam się wagi ok. 3 kg 😁 tak myślę 🙃
Aż się nie mogę doczekać jak już się zacznie. I będziemy porównywać "szacunki vs rzeczywistość" 😜

Już pomalutku mam wszystko... Tylko jeszcze jakiś ogar muszę zrobić. Bo mnie objętość tego "wszystko" zaczyna przerastać i nie wiem gdzie z tym całym"dobrem" się podziać 🙈😂Zobacz załącznik 1142763
Pieluch, pieluszek, chusteczek, laktator, podkłady dla mamy, podpaski wielkości deski surfingowej 😱 i oczywiście wiele, wiele innych. Za to muszę się pochwalić że już wszystko poprane i poprasowane 😁😁 wreszcie ✌
No i pięknie. Ja się cieszę że już też większość mam ogarnięte 🙂
A te podkłady itp Już pochowane do torby żeby nie walały się po pokoju 😀. Jeszcze jakieś ubranka dla malej muszę dołożyć do torby. No i czas wybrać się do Rossmanna po jakieś kosmetyki dla mnie, i chyba zdecyduje się na te mini podróżne. ( pasta, żel, szampon itp).

A jaki ten laktator kupiłaś?
 
Mi położna poleciła żeby laktatorem kupować po porodzie bo nie wiadomo czy tego pokarmu będzie tyle żeby ściągać i w jakiej kondycji będą piersi. Stwierdziłam że w sumie rozsądne podejście i ja coś to mam nawet blisko w aptece więc po szaleć 😜
 
Mi położna poleciła żeby laktatorem kupować po porodzie bo nie wiadomo czy tego pokarmu będzie tyle żeby ściągać i w jakiej kondycji będą piersi. Stwierdziłam że w sumie rozsądne podejście i ja coś to mam nawet blisko w aptece więc po szaleć 😜
Ja wolę zamówić z neta bo zawsze lepsze oferty niż stacjonarnie. A raczej będzie u mnie potrzebny. Bo nie dla mnie karmienie piersią :) Chyba że stanie się cud i zmienię zdanie.
 
reklama
No i pięknie. Ja się cieszę że już też większość mam ogarnięte 🙂
A te podkłady itp Już pochowane do torby żeby nie walały się po pokoju 😀. Jeszcze jakieś ubranka dla malej muszę dołożyć do torby. No i czas wybrać się do Rossmanna po jakieś kosmetyki dla mnie, i chyba zdecyduje się na te mini podróżne. ( pasta, żel, szampon itp).

A jaki ten laktator kupiłaś?

Kupowałam elektryczny laktator z regulacją mocy i na dwa cyce. 🙃 Poprzednio miałam Avent ręczny i nie dziękuję. A że planuję ambulatoryjne rodzić to wolę być przygotowana i nie wysyłać męża po coś co chwilę. Ma dzielnie trwać u mego boku podczas gdy ja będę odpoczywać po trudach stanu błogosławionego i porodu 😁 Zadanie główne to zapoznawać się z Najmłodszą... więc chcę mieć wszystko pod ręką. Bosz 🙈 ależ ja się postarzalam. 😂 😂😂

Przy Młodej miałam strasznym nawał po drugiej dobie. Niby nie powinno się wtedy odciągać żeby nie pobudzać jeszcze bardziej-ale tą odrobinka kiedy wydaje się że piersi zaraz eksplodują jest bezcenna 🤷🏼‍♀️

No i zamierzam też korzystać z tego dobrodziejstwa jako kosmetyku doskonałego dla niemowląt. Wiedziałyście że można korzystać z mleka jako "nawilżającego płynu do kąpieli dla niemowląt"? Ja nie i fascynuje mnie to 😂 jako krem na pupkę, na podrażnione sutki od karmienia i jeszcze jakieś ma zastosowania... W każdym razie wolę nalać do wanienki z pojemnika niż się doić bezpośrednio 🤪😂🤪

Dla siebie zamówiłam wszystko co możliwe chyba żeby zapobiec pęknięciom. Herbatkę z liści malin, jakaś nasiadowkę parową z kwiatów i olejek do masażu. Kiedyś tam dojdą. Idealnie 15.07. mam ten mój nieszczęsny egzamin (dostałam termin). Dokładnie tego samego dnia zaczyna się 36tc. I zamieniam się z pani z nierozerwalną książką w dłoni w czarownicę parzącą zioła i specyfiki 😁✌️😁
 
Do góry