reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Taka prawda dziewczny!!
Najgorsze ze kobiety kobietom dokuczaja.
Dlaczego nie z piersi tylko mm? A dlaczego nie dostawiasz tylko odciagasz?
Jakie te baby madre. Ale pomoc nie ma komu tylko radz se. Nas bolalo to i ty cierp.

Lipeczka!!!!
Ja szczepilam Mlodego 6w1 i te darmowe pneumo i dzieki Bogu nic mu nie bylo. Nawet marudny nie byl. Lekko bardziej śpiący ale na oku go mialam pod wzgledem cudów. ( psychiczna matka za duzo siedzaca w internetach) .
Nie bój sie nic!!!!
Daj znac po

Powodzenia!!!!!
 
reklama
@Lipka spokojnie, będzie dobrze ! Ja tez pewnie będę się stresować jak cholera ale my mamuśki musimy się trzymać 😊!

@Mystic87 bardzo dobrze zrobiłaś, że posluchalas swojej intuicji ! Matka wie najlepiej. Ja tez nie zrobiłam tak jak lekarz kazał i jest mi o wiele lepiej! A położna jeszcze przyklasnęła :D

tak to jest dziewczyny, ze kobieta kobiecie wrogiem :( smutne to... bo właśnie przez takie naciski na kp, wywoływana jest presja... później człowiek jak da butle czuje się gorszy właśnie przez takie gadanie. A to nie prawda. Najwazniesze jest dziecko a nie to jak się karmi. Szkoda, ze wśród kobiet nie ma takiego zrozumienia. Przykre to jest
 
A najgorsze to co wyzej zostalo napisane. Idzie pijana matka to nie zwrócą uwagi. Siedzą jak trusie i mamrocza pod nosem jakie to zlo ale normalnej kobiecie odwage maja dogadywac i sie mądrzyć
 
Wczoraj po szczepieniu mała przespała caaaly dzień. Budziła się tylko na mleko i dalej spać. Na szczęście nie była marudna i nie miała gorączki. 🙏. Po całym dniu spania myślałam że w nocy będzie imprezka ale nieee😅 pierwsza pobudka o 5. Później O 7 Żeby zawieźć brata do przedszkola. 😉
Po co ja wszystko tak przeżywam i się stresuje. Często niepotrzebnie.
Dziś chwila dla mnie - idę na nowe rzeski 🤩
 
Wczoraj po szczepieniu mała przespała caaaly dzień. Budziła się tylko na mleko i dalej spać. Na szczęście nie była marudna i nie miała gorączki. 🙏. Po całym dniu spania myślałam że w nocy będzie imprezka ale nieee😅 pierwsza pobudka o 5. Później O 7 Żeby zawieźć brata do przedszkola. 😉
Po co ja wszystko tak przeżywam i się stresuje. Często niepotrzebnie.
Dziś chwila dla mnie - idę na nowe rzeski 🤩
Super. Ale od niczego obserwuj bo podobno do miesiaca jak cos nie tak to pod Nop podchodzi. Ja zawsze panikuje 😂
Ba nawet teraz przed pobieraniem krwi. Znowu zrobie na zlosc pielegniarce i powiem zeby z palca wziela😂
 
Mystic pobierają krew małemu żeby żelazo sprawdzić? Czemu z palca?

Lipka super że u Was wszystko ok. Ja też zawsze troszkę się martwię przed szczepieniami.

Zresztą chyba taka matczyna mentalność 😂 jak nie śpi to się martwię że za mało. Jak śpi to od razu że coś nie tak. Przecież nie śpi tyle normalnie. Może chora? 😂😂😂 Za często je-może coś nie tak z pokarmem? Za rzadko- może brzuszek boli? Może coś zjadłam? I tak dalej i tym podobne. I można samemu się do grobu wpędzić. A jeszcze później podsumowując że dzieci nas do grobu wpędzą 😂😂😂
 
Mystic pobierają krew małemu żeby żelazo sprawdzić? Czemu z palca?

Lipka super że u Was wszystko ok. Ja też zawsze troszkę się martwię przed szczepieniami.

Zresztą chyba taka matczyna mentalność 😂 jak nie śpi to się martwię że za mało. Jak śpi to od razu że coś nie tak. Przecież nie śpi tyle normalnie. Może chora? 😂😂😂 Za często je-może coś nie tak z pokarmem? Za rzadko- może brzuszek boli? Może coś zjadłam? I tak dalej i tym podobne. I można samemu się do grobu wpędzić. A jeszcze później podsumowując że dzieci nas do grobu wpędzą 😂😂😂
Mdła jescze dodaj ze kupka za mała panika, kupka za duza tez panika, 3kupki pod rzad , jedna na 2 dni, za twarda , za miekka itd heh

Pobieraja mu krew na hemoglobine z rozmazem i zelazo.z palca mozna bo wtedy to kluja jak cukrzyka w palec i wyciska sie . A jak placze to leci samo. Moj spal to musialam go obudzic zeby lecialo a nie trzeba bylo.wyciskac. one tego nie lubia bo to w taka pipetke sie lapie. Wola w żyłkę wkluc i wyciagnac odrazu. A ja sie tego boje bo to boli i wez jak sie nie wkluje dobrze to 100 razy albo dlubac bedzie.
 
reklama
O tak my mamusie swoje musimy się nastresowac. Tak już jest i tyle. No ale to z miłości 😀
Polish_20200924_133827684.jpgPolish_20200924_140037338.jpg
 
Do góry