reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Wczoraj byłam na badaniach prenatalnych. Wszystko jest dobrze, serduszko, kość nosowa, przepływy krwi moje i dziecka. Przeziarnistos karkowa też super...końcowe wyniki dostanę pocztą za 2-3 tyg. Ale chyba nie ma powodu do obaw[emoji3] kamień spadł mi z serca
Gratuluję[emoji846]Ja mam trochę stresa przed prenatalnymi bo ostatnie skończyły się u mnie amniopunkcją, na szczęście wszystko było ok.
 
reklama
Gratuluję[emoji846]Ja mam trochę stresa przed prenatalnymi bo ostatnie skończyły się u mnie amniopunkcją, na szczęście wszystko było ok.
Teraz też będzie ok, domyślam się że aminopunkcja dostarcza kolejnego stresu, ale z drugiej strony po badaniu masz jeszcze większą pewność że bedzie dobrze😀
 
Teraz też będzie ok, domyślam się że aminopunkcja dostarcza kolejnego stresu, ale z drugiej strony po badaniu masz jeszcze większą pewność że bedzie dobrze[emoji3]
Liczę że teraz będzie bez amnio, chociaż póki lekarz nie powie że wszystko ok to będzie wielki stres[emoji6]Samo czekanie na wyniki też jest okropne[emoji52]
 
Troszke zazdroszczę. Ja siedzę sama 9 h dziennie. Nic nie robie, bo wszystko ogarnia mąż bo mam się oszczedzac .. Dobrze ze mam psa to mam do kogo sie odezwać
Mam podobnie, mąż i córeczka wracają do domu ok 16:30 więc tylko leżę, jem i ogladam seriale .. mąż sprzata, robi pranie , gotuje itd, bo u mnie dalej krwiak wielkosci mandarynki :(ale zmniejsza się 1cm na tydzień wiec odpoczynek pomaga ;)
 
Mam podobnie, mąż i córeczka wracają do domu ok 16:30 więc tylko leżę, jem i ogladam seriale .. mąż sprzata, robi pranie , gotuje itd, bo u mnie dalej krwiak wielkosci mandarynki :(ale zmniejsza się 1cm na tydzień wiec odpoczynek pomaga ;)
Hej ja też mam krwiaka ale długiego prawie dookoła malucha. Bierzesz jakieś dodatkowe leki czy tylko luteinę? Mi gin kazał się oszczędzać i przyjść na wizytę dopiero za 3 tygodnie. Najgorsze że luteinę przepisał mi tylko na dwa tygodnie i teraz nie wiem co zrobić. Czy iść wcześniej do niego czy może do lekarza rodzinnego? A ty masz wizyty co tydzień?
 
Hej. Tak nie pewnie ale ja dołączę do Was 🙂 jest już Was tu sporo i dużo stron których nie dam rady nadrobić wiec będe od teraz na bieżąco.
Mam termin na 28 sierpnia, późno się dowiedziałam że jestem w ciąży bo dopiero 3 stycznia i od tej pory siedze na l4 bo pracuje w markecie a to się wiąże z dzwiganiem, stresem i nerwowką bo nie ktorzy klienci potrafią dać popalić 🙁
3 lata temu poroniłam, wtedy mieszkałam w Hiszpanii a tam opieka jest taka ze do 12 tygodnia nie ma po co iśc do lekarza, krawawiłam a oni w szpitalu że to normalne w ciąży noo i stało sie...
2018 roku w wakacje wróciliśmy na stałe do PL bo mam jeszcze syna (9lat) i chciałam żeby tu zacząl chodzic do szkoly od początku, bo w tym roku komunia jeszcze mnie czeka.
Matko ale sie rozpisałam ale chciałam troche o sobie powiedzieć 🙄
 
reklama
Hej. Tak nie pewnie ale ja dołączę do Was [emoji846] jest już Was tu sporo i dużo stron których nie dam rady nadrobić wiec będe od teraz na bieżąco.
Mam termin na 28 sierpnia, późno się dowiedziałam że jestem w ciąży bo dopiero 3 stycznia i od tej pory siedze na l4 bo pracuje w markecie a to się wiąże z dzwiganiem, stresem i nerwowką bo nie ktorzy klienci potrafią dać popalić [emoji853]
3 lata temu poroniłam, wtedy mieszkałam w Hiszpanii a tam opieka jest taka ze do 12 tygodnia nie ma po co iśc do lekarza, krawawiłam a oni w szpitalu że to normalne w ciąży noo i stało sie...
2018 roku w wakacje wróciliśmy na stałe do PL bo mam jeszcze syna (9lat) i chciałam żeby tu zacząl chodzic do szkoly od początku, bo w tym roku komunia jeszcze mnie czeka.
Matko ale sie rozpisałam ale chciałam troche o sobie powiedzieć [emoji849]

Cześć Syla! Witamy na sierpniowkach. Faktycznie późno się dowiedziałaś 🧐 chyba długie cyke masz? My już przeniosłyśmy się na prywatny wątek, ale jeszcze tu piszemy bo nie wszystkie są jeszcze dodane tam. Także pisz śmiało a @GabrielaNowak85 dopisze Cię do listy oczekujących na zatwierdzenie.
 
Do góry