reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Cześć Syla! Witamy na sierpniowkach. Faktycznie późno się dowiedziałaś 🧐 chyba długie cyke masz? My już przeniosłyśmy się na prywatny wątek, ale jeszcze tu piszemy bo nie wszystkie są jeszcze dodane tam. Także pisz śmiało a @GabrielaNowak85 dopisze Cię do listy oczekujących na zatwierdzenie.

Witaj Joanulka. Wlasnie nie mam dlugich, ale to było tak ze bylam u swojego gina tydzien przed swietami, (3 dni przed moją miesiaczka) robił mi usg i nic tam nie było, powiedział tylko ze wyglada mu na to że okres mi sie 2 tygodnie spozni. Wiec wziełam to do siebie i faktycznie się spozniał. Wkoncu mowie KONIEC bo nigdy okres mi sie nie spozniał az tyle czasu! W sylwestra bylam zrobic z rana do labolatorium test z krwi. Tego samego dnia mialam wyniki na internecie a ze bylam w pracy to bylam cala w nerwach. Na 2 stycznia udalo mi sie zapisac do gina (musze sie poprawic bo wczesniej napisalam 3 stycznia). Zrobil usg i bylo widac juz troszeczke serduszko.
 
reklama
Witaj Joanulka. Wlasnie nie mam dlugich, ale to było tak ze bylam u swojego gina tydzien przed swietami, (3 dni przed moją miesiaczka) robił mi usg i nic tam nie było, powiedział tylko ze wyglada mu na to że okres mi sie 2 tygodnie spozni. Wiec wziełam to do siebie i faktycznie się spozniał. Wkoncu mowie KONIEC bo nigdy okres mi sie nie spozniał az tyle czasu! W sylwestra bylam zrobic z rana do labolatorium test z krwi. Tego samego dnia mialam wyniki na internecie a ze bylam w pracy to bylam cala w nerwach. Na 2 stycznia udalo mi sie zapisac do gina (musze sie poprawic bo wczesniej napisalam 3 stycznia). Zrobil usg i bylo widac juz troszeczke serduszko.

To było 2 różnych ginekologów? Aż się dziwie ze kilka dni różnicy i na jednym usg nic nie widać a na drugim już serduszko 🧐

Jak znosisz ciąże? Jakieś objawy Cię dopadły?
 
To było 2 różnych ginekologów? Aż się dziwie ze kilka dni różnicy i na jednym usg nic nie widać a na drugim już serduszko 🧐

Jak znosisz ciąże? Jakieś objawy Cię dopadły?

Nie, ten sam ginekolog. Od lat chodze do tego jednego, prowadził mi pierwsza ciąze i tak jakos trzymam sie tego jednego. Tez dla mnie to troche dziwne noo ale cóż 🙂 byle zeby bylo teraz ok i nic sie nie dzialo.
A tak to mam mdłosci, wczoraj strasznie wymiotowalam, zmeczenie i sennosć.
 
Nie, ten sam ginekolog. Od lat chodze do tego jednego, prowadził mi pierwsza ciąze i tak jakos trzymam sie tego jednego. Tez dla mnie to troche dziwne noo ale cóż [emoji846] byle zeby bylo teraz ok i nic sie nie dzialo.
A tak to mam mdłosci, wczoraj strasznie wymiotowalam, zmeczenie i sennosć.

Mi po 8tc odeszły najgorsze dolegliwości, od dziś już nie biorę duphaston i mam nadzieje na wspaniałe samopoczucie [emoji13]
 
Hej dziewczyny! Witam nowe! 😊 No zostaje czekać na dodanie do zakmniejetego watka. Masakra 🙈 przyzwyczaiłam się, że jest co czytać a teraz jedno NIC 😵 aż dziwnie. Znając życie nie nadrobię całego zamkniętego forum. Lipa, że wszystkie się przeniosły tam nie czekając na całą grupę 😉
 
reklama
Hej dziewczyny! Witam nowe! 😊 No zostaje czekać na dodanie do zakmniejetego watka. Masakra 🙈 przyzwyczaiłam się, że jest co czytać a teraz jedno NIC 😵 aż dziwnie. Znając życie nie nadrobię całego zamkniętego forum. Lipa, że wszystkie się przeniosły tam nie czekając na całą grupę 😉
Spokojnie też jest względnie spokojnie
Miewamy swoje napady ale weekendy przeważnie spokój na zamkniętym
Tak ze dasz radę :)
 
Do góry