reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hejka dziewczyny.
Na to wygląda że też będę sierpniowka.
Czy są tu może mamusie z wrzesień 2017 lub luty 2018??
Macie już wątek zamknięty czy jak??

T r oszke o sobie jestem mamą z
2005 roku syn
2019 roku corka
++ bliźniaki 2017 luty
+++trojaczki październik 2017
U mnie ciaze z przygodami niestety dużo by pisać.
Córa z lutego 2019 całą ciąża na zastrzykach i tabletkach.
Teraźniejsza póki co już włączone zostały zastrzyki.

Życzę wszystkim przyszłym mamusia spokojnych 9 miesięcy.
 
reklama
Hejka dziewczyny.
Na to wygląda że też będę sierpniowka.
Czy są tu może mamusie z wrzesień 2017 lub luty 2018??
Macie już wątek zamknięty czy jak??

T r oszke o sobie jestem mamą z
2005 roku syn
2019 roku corka
++ bliźniaki 2017 luty
+++trojaczki październik 2017
U mnie ciaze z przygodami niestety dużo by pisać.
Córa z lutego 2019 całą ciąża na zastrzykach i tabletkach.
Teraźniejsza póki co już włączone zostały zastrzyki.

Życzę wszystkim przyszłym mamusia spokojnych 9 miesięcy.

Witamy, mamy już wątek zamknięty ale tu jeszcze kilka z nas zagląda. Nie wszystkie jeszcze się przeniosły bo jakaś reguła dziwna powstała ze trzeba być aktywnym bo jak nie to nie ma szans się dostać na prywatny [emoji51]
 
Witamy, mamy już wątek zamknięty ale tu jeszcze kilka z nas zagląda. Nie wszystkie jeszcze się przeniosły bo jakaś reguła dziwna powstała ze trzeba być aktywnym bo jak nie to nie ma szans się dostać na prywatny [emoji51]
Jak dla mnie głupota z tymi zasadami zamkniętego watka.
Wątek zamknięty powinien być utworzony o wiele później pozatym nie każdy ma dużo czasu żeby siedzieć i pisać np tak jak ja bo mam mało czasu przy coreczce
 
Witamy, mamy już wątek zamknięty ale tu jeszcze kilka z nas zagląda. Nie wszystkie jeszcze się przeniosły bo jakaś reguła dziwna powstała ze trzeba być aktywnym bo jak nie to nie ma szans się dostać na prywatny [emoji51]
Nieprawda!! Na początku tak być miało ale z tego co widzę co każdy może zauważyć naciskając na każdego rozmówcę masz na prywatnym osoby mające 38, 211, 400 czy 3tys postów
Wiec nie wprowadzaj zamieszania że jest jakaś selekcja
 
Nieprawda!! Na początku tak być miało ale z tego co widzę co każdy może zauważyć naciskając na każdego rozmówcę masz na prywatnym osoby mające 38, 211, 400 czy 3tys postów
Wiec nie wprowadzaj zamieszania że jest jakaś selekcja

Wiola nie wprowadzam zamieszania tylko mówię jak jest, jak było napisane na jakich zasadach będzie przejście na wątek główny, żeby później nie było zaskoczenia, pomimo iż uważam ze to nie fair i mam prawo wyrazić swoją opinie.
Nie spinkaj się tylko wyluzuj [emoji8]
 
Każdy to rozumie, przecież masz rodzine obowiązki jak kazda z nas. Chodzi o to zeby Sie wgl udzielać. Nie chodzi o produkcję postow, tylko o w miarę systematycznosc.

Poza tym witamy na sierpniowkach rozgosc sie
Jak dla mnie głupota z tymi zasadami zamkniętego watka.
Wątek zamknięty powinien być utworzony o wiele później pozatym nie każdy ma dużo czasu żeby siedzieć i pisać np tak jak ja bo mam mało czasu przy coreczce
 
Hejka dziewczyny.
Na to wygląda że też będę sierpniowka.
Czy są tu może mamusie z wrzesień 2017 lub luty 2018??
Macie już wątek zamknięty czy jak??

T r oszke o sobie jestem mamą z
2005 roku syn
2019 roku corka
++ bliźniaki 2017 luty
+++trojaczki październik 2017
U mnie ciaze z przygodami niestety dużo by pisać.
Córa z lutego 2019 całą ciąża na zastrzykach i tabletkach.
Teraźniejsza póki co już włączone zostały zastrzyki.

Życzę wszystkim przyszłym mamusia spokojnych 9 miesięcy.
Ja jestem z września 2017 i kojarzę Cię, zresztą chyba jesteś z Rybnika?[emoji6]
 
A u nas względny spokój. Chyba wracam życia bo ostatnio mogłabym tylko spać. W czwartek dopadl mnie taki ból głowy..... Aż mnie ciarki przechodzą jak o tym myślę. A dzisiaj w końcu wyspana, uśmiechnięta i pełna energii. Powiedzcie mi dziewczyny czy też czasami czujecie takie dziwne uklucia w okolicach podbrzusza? Oprócz tego u nas jest wszystko super. Już nie mogę doczekać się prenatalnych. PS jest szansa na to aby dowiedzieć się jak nazywa się ten wasz wątek prywatny? Jak go znaleźć i jak się tam wprosic? Pozdrawiamy was serdecznie.
 
reklama
A u nas względny spokój. Chyba wracam życia bo ostatnio mogłabym tylko spać. W czwartek dopadl mnie taki ból głowy..... Aż mnie ciarki przechodzą jak o tym myślę. A dzisiaj w końcu wyspana, uśmiechnięta i pełna energii. Powiedzcie mi dziewczyny czy też czasami czujecie takie dziwne uklucia w okolicach podbrzusza? Oprócz tego u nas jest wszystko super. Już nie mogę doczekać się prenatalnych. PS jest szansa na to aby dowiedzieć się jak nazywa się ten wasz wątek prywatny? Jak go znaleźć i jak się tam wprosic? Pozdrawiamy was serdecznie.
Trzeba pisać do GabrielaNowak85
Mi bole podbrzusza ustały z 2 tyg temu
. Od 2 dni czuje się fatalnie, jakoś tak słabo, żołądek chyba mi się odzywa, nie wiem czy to do mdłości zaliczyć czy co...
 
Do góry