reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja mam potwierdzoną dziewczynkę, ale też raczej na ten moment stawiam na rzeczy uniwersalne, żeby później zdziwka nie było. Moja znajoma też miała taka sytuację, że była dziewczynka, a jest jednak chłopiec 😂
 
reklama
Ja dzisiaj byłam u lekarza prywatnie po raz pierwszy i niebo a ziemia w porównaniu z enelmedem. Wizyta trwała pewnie z tyle co wszystkie razem do tej pory razem wzięte :D I po raz pierwszy ktoś mnie o coś pytał w tej ciąży. ehhhh, głupia ja że tyle zwlekałam z pójściem do poleconego lekarza :p
I dołączam do grona dziewczyn na zwolnieniu, bo za wysokie ciśnienie mam.... ale chyba nie będę wybrzydzać w obecnej sytuacji.

Fajnie że już płeć znacie :)
 
O dziewczyny ale mialam sen super. Ze chodziłam po plaży i zbierałam drobniiaki znalezione przy brzegu do wiaderka a było tego peeeeelno. A potem zaczęłam iść plaża i co metr znajdowałam stowke albo dwie i tak w ciągu kilku minut mialam jux kilka tysięcy 🥰 a potem śnił mi się Tusk na Woodstocku i wszystko zepsuł 😁
 
Co myślicie o tym wózku? Czarnego na lato nie chce ale z dodatkiem żółtego wydaje się być ok. I koła mi się podobają
 

Załączniki

  • Screenshot_20200313_053328_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200313_053328_com.android.chrome.jpg
    221,3 KB · Wyświetleń: 73
Dzień dobry [emoji170]
Jak się dziś macie? Któraś wizytuje?

Mnie jeszcze przeziębienie meczy, cały czas ratuje się domowymi sposobami. Dziś na noc wjedzie czosnek- mąż mnie meczy żebym w końcu zjadł go trochę, ale czosnek na katar 🧐

Miłego dnia mamusie [emoji177][emoji170]
 
reklama
Do góry