reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

U nas będzie kruszynka. Zobaczymy w poniedziałek ile nadgoniła bo wyraźnie urosła sądząc po ruchach. Dwa tygodnie temu było 1650g. Ale starsze siostry też przyszły z dumną wagą urodzeniową 3180g. Nastawiam się na krasnoludka 😁 mam zapas pieluch "1" bo pamiętam jak w "2" obie panny tonęły 🙈

Joanulka spodziewam się że po tych 2 tygodniach dobijemy do wagi u Ciebie sprzed 2 tygodni 😂

Dzidź leży w pozycji startowej i jak na razie się nie przekręca. Mam nadzieję że tak już zostanie 😜
Mój klusek wyprzedza waga o 2 tyg swój rozwój 😝 teraz zredukowałam przyjmowanie witamin i biorę co 2-3 dni. Podobno ze po DHA dzieci więcej przybierają 🧐
 
reklama
Mój rycerz tydzień temu czyli w 33tc ważył 2170g czyli podobno akurat :) Lekarz powiedział że ma długa kość udowa i może być długaskiem 😉 Za tydzień znowu idziemy i zobaczymy ile przybrał, ale myślę że kolosem nie będzie bo my z mężem małe chudziaki to młody nie ma po kim byc wielki 😜
 
My za tydzień też się dowiemy ile waży dzidzia.
Nastawiam się na dość dużą córkę :).
Też was wszystko boli jak dzidzia kopie? Mnie bardzo. Najbardziej żebra no i czasami tak się pcha aż bolą wszystkie narządy w środku :D.
Polish_20200704_140744336.jpg
 
Lipka ale masz fajną piłkę 🤩

Byłam dzisiaj popływać i normalnie skonałam po powrocie 😂 Od razu podkreślę- nie, absolutnie nie było żadnego "robienia basenów". Do syreny mi daleko w tym roku 🧜 Ale i to wystarczyło by paść plackiem 🤷🏼‍♀️😂🤷🏼‍♀️

Nie wiem co mam gotować 🙈 jeszcze na śniadanie zjem wszystko. A później już wybrzydzanie... 😩 Może przez te upały? Owoce i warzywa mi wchodzą. Surowe i nie mieszane 😂 Tym się ratuję... A jak u Was z apetytem w tych okolicznościach przyrody? Może macie jakieś pomysły na super dania? Od których od razu dostaje się ślinotoku? 😆😁😆
 
No piękne brzuszki 💚
20200705_095356.jpg

U nas 32 tc, 10 kg na plusie . I również zgaga okropna , ale bardzo pomagają migdały, bez nich nie przeżyłabym tej zgagi 🥵 i powiem Wam że cieszę się że jestem na tym etapie ciąży w lato , że można ubierać lekkie ciuchy. Bo jak mam wciągnąć jeansy ( ciążowe oczywiście) , to chce mi się płakać, tak ciężko😱
 
2400g miało maleństwo już w terminie? To rzeczywiście kruszynka 😱

Skoro już robimy rundkę brzuszkową to u mnie w tej chwili równa stówka w pasie 😂 i 12,5kg na plusie. A było już 13 🤔 także tego... nie wiem gdzie się podziało. W każdym razie przysięgam z ręką na sercu, że się nie odchudzam 😂😂😂
Zobacz załącznik 1143722
Super brzusio 😍
No w sumie dwa tyg przed terminem bo cesarska planowana była😊
A mi schudnąć się nie zdażyło, raczej ciągle przybieram i boję się sumy końcowej 😂
 
reklama
Do góry