reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Już powoli zanika nam forum nasze :). Fajnie było z wami przeżywać te wszystkie ciążowe dni. :)
Jak tam wasze słodziak?
 
To tylko od nas zależy czy zniknie czy nie 😉 Jak tam u Was zębuszki? U nas do buzi jest wsadzane wszystko ale zębów brak 🤦‍♀️ z racji że młody już spoko sobie radzi że stałymi pokarmami chciałam odstawić go od piersi i przejść na butle ale dziecko mi się popsuło i zapomniał jak się pije z butelki... Dla niego to jest gryzak
 
U nas jeszcze nie widać zębów. Ale wszystko tak samo brane jest do buźki.
Mocne były u was mrozy ? U nas wczoraj -22 🥶
Co wasze dzieciątka lubią najbardziej jeść?
 
To tylko od nas zależy czy zniknie czy nie 😉 Jak tam u Was zębuszki? U nas do buzi jest wsadzane wszystko ale zębów brak 🤦‍♀️ z racji że młody już spoko sobie radzi że stałymi pokarmami chciałam odstawić go od piersi i przejść na butle ale dziecko mi się popsuło i zapomniał jak się pije z butelki... Dla niego to jest gryzak
A spróbuj smoczek od butli delikatnie umoczyc w jakimś deserku, musie itp. To pewnie zacznie pić:)
 
reklama
Dziewczyny jak dobrze ze jestesecie😉
Doradzcie mi cos...
Moj maly juz skonczyl 6 mcy. Je nadal moje mleko, mm, kaszki, zupki te pierwsze.
Ida zęby. Wszystko do buzi wkłada, rece non stop, sliny niczym niagara.
Miewa czerwone policzki. Bez krostek, bez polysku, bez szorstkosci, bez swedzenia.bywa ze buzia tez jest zimna.
Najczesciej wieczorami sa najczerwiensze ale i nie codzien.
Wyglada jakby byl wtedy rozgrzany Ale bez goraczki i buzia stygnie jak sie go porozbiera ale delikatny rumieniec widac. Raczki cieple i nozki choc najczesciej ma jak lody. Smieje sie i bawi. Ze strony brzuszka nie ma kolek, bólu, kupa lekko kleista bez sladow krwi, zJada wszystko chetnie chyba ze te gorzkiw zupy i herbatka koperkowa sie krzywi bo gorzkie.czasem uleje jak zje za duzo lub brzuszek scisnie po jedzeniu. Ale to nawet nie 1/4posilku. Po prostu troche ze ślina wyplynie ale nie za kazdym razem.

I teraz sie zastanawiam...
Czy to od zębów? Bo stan zapalny i meczy?

Alergia?
Jakby mial to czy caly czas by byly policzki czerwone czy tak od czasu do czasu? Jem ciagle to samo a i on to ma od czasu jakby zabkowania i wprowadzania jedzonka.

Czy po prostu robi mu sie cieplo z biegiem dnia bo taki sezon ? Suche powietrze i centralne ogrzewanie?
Nie pamietam zeby starszak cos takiego mial.

Przyznam ze mam nadzieje (z wachlarza możliwości),ze to zęby i minie kiedy wyjdą 😒
 
Do góry