reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ja musze coś zjeść na siłę. Jakąś kromkę z masłem, obojętne.
To jedzenie na siłe jest okropne. Chce mi się wymiotować z głodu, jak podchodze do jedzenia i je czuję, to wymiotować mi się chce jeszcze bardziej, ale musze zjeść, żeby nie zwymiotować 😂 dziwne to i dobija mnie dosyć mocno. Zwlaszcza że nie mogę zjeść tego co bym chciała, bo wywali mi cukier, a to co moge juz na wstępie mnie odpycha.

W dodatku od nocy z niedzieli na poniedziałek jestem z młodszym w szpitalu, bo zauwazylam spadające tętno na śnie i pędem pojechaliśmy na SOR.. A tu to już w ogole nie ma za bardzo do zjedzenia czegos co przy cukrzycy można, a to co przywiozłam z domu, zjadłam niemal od razu, bo co chwilę chce mi się jeść, no i właśnie jak nie zjem to mi nie dobrze. Nie miałam możliwosci zeby ktos mi dowiózł jedzenie i musze jeść np jasne pieczywo i obiady niewiadomego składu i boje sie ze zaszkodze maleństwu. Całe szczescie jutro juz wypis...
 
reklama
Właśnie też nie mam jakiś wielkich objawów, lekko mi niedobrze ale muszę coś zjeść i przechodzi tak to tylko piersi ale to też nie ciągle więc jak dziś nagle zaczęłam czuć ten ból to lekkiej paniki dostałam 😉 zazdroszczę wam tak blisko wizyt ja mam dopiero 26.01 i to genetyczne więc chyba ze świruje do tego czasu 😅😅😅
Ja mam tak samo niedobrze mi tylko coś zjem i już jest ulga i spokój na jaki czas i potem zaś jak tylko zglodnieje i w sumie też najbardziej odczuwam piersi ale głównie skutki mam bardzo wrażliwe. Od dwóch dni lekkie ciagniecie/klucie/rozpieranie w macicy nie wiem jak to opisać a tak to okej.
 
@Takalenka bardzo mi przykro :(

@Johanna_85 jej, ale super zdjęcia malucha 🥰 zazdroszczę !

Ja dzisiaj byłam na wizycie - tak przypuszczałam, że braknie kilku dni żeby zobaczyć zarodka ;) ale lekarzowi udało się akurat taki termin wyczarować, bo normalna wizyta dopiero umówiona była na koniec stycznia, to z kolei trochę za późno.

Zastanawiam się czy jeszcze powinnam być na waszym wątku, bo u mnie termin przypada na koniec sierpnia (28.08), a wychodzi na to że ciąża kilka dni młodsza, więc już sama nie wiem 😅
Może łapie się na początek września, ale zaczekam do następnej wizyty, może już będzie wyliczony termin z USG.
Z drugiej strony, mój pierwszy poród zaczął się 9 dni przed terminem, więc może jednak zostanę... :D

Dziś widoczny był pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte w środku. Dostałam skierowanie na badania, muszę zrobić ogtt 🤮 i następna wizyta za dwa tygodnie. Mam nadzieję że już wszystko pięknie będzie widać, zarodka z serduszkiem. Na dzień dzisiejszy adekwatnie do wieku ciazowego, plus ciąża delikatnie młodsza, o parę dni.

Trzymam kciuki za wasze wizyty :)
 
Tylko że właśnie na objawy na przebieg ciąży nie ma żadnej reguły niestety. Cieszę się jednak ze zapisalam sie na to forum bo zupełnie mam inny obraz tego jak wcześniej myslalam na temat przebiegu ciąży.
 
reklama
Do góry